היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 
 

קטיה שורצמן - זכיתי באוסקר של הביטוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות, יזמים, קבלנים, יועצים  וסוכנים.


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 

שם

דואר אלקטרוני

 

 

 

 

אין להעתיק את הכתבה, לפרסמה או לעשות בה כל שימוש אחר

 

 

 

 


טיפים |  ניהול סיכונים לעסק   ביטוח עסק רכוש | ביטוח אחריות של עסק | ביטוח אינטרנט ומחשבים


כיתוב "בלעדי לאתר"

 

 

קטיה שוורצמן: זכיתי ב"אוסקר של הביטוח"

מאת: קטיה שורצמן יועצת לניהול תביעות ביטוח וניהול סיכונים וחברה בוועדה למונחי ביטוח שליד האקדמיה ללשון העברית

 

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

 

מגן ההוקרה של "עדיף תקשורת" האוסקר של הביטוחבמענה לשאלות הרבות שהופנו אלי בנדון בתקופה האחרונה. להלן הכתבה:

 

בכנס אלמנטר 2020 שנערך מטעם עדיף תקשורת באווניו שבקרית שדה התעופה בן גוריון, הוענק לקטיה שורצמן מגן הוקרה על פועלה למען עולם הביטוח. את טקס הענקת המגן הנחה העיתונאי הכלכלי הבכיר והעורך הראשי של עדיף  תקשורת, רועי וינברגר והמגן הוענק על ידי עו"ד פגי שרון, נשיאת ארגון אידא (דיני ביטוח) העולמי והישראלי שקיבלה את המגן בשנה הקודמת.

 

וכה נכתב בסקירה בעדיף תקשורת: "קטיה היתה שותפה לשינויים דרמטיים בענף והפכה לאישיות מוכרת". הזכיה במגן ההוקרה היתה מלווה בראיון עומק בן ארבעה עמודים שערך רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף תקשורת.

הענקת המגן

וזה מה שנכתב באתר עדיף:

 

"אשת הביטוח הוותיקה קטיה שורצמן קיבלה מגן הוקרה בטקס מיוחד בכנס אלמנטר 2020 של עדיף. שורצמן, יועצת ביטוח וניהול סיכונים, שותפה ללא מעט שינויים דרמטיים שחלו בעולם הביטוח. את מגן ההוקרה לשורצמן העניקה עו"ד פגי שרון, אשר קיבלה מגן הוקרה בכנס אלמנטר 2019.

 

רועי וינברגר עם פגי שרון וקטיה שורצמן. צילום: סטודיו עדיף"התחלנו לפני כמה שנים מסורת בכנסי אלמנטר של עדיף להעניק הוקרה לאנשים שתרמו רבות לעולם הביטוח", ציין בטקס רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף. "השנה אנחנו מתכבדים להעניק את מגן ההוקרה לקטיה שורצמן שמלווה את עולם הביטוח 47 שנים במהלכן היתה שותפה לשינויים דרמטיים בענף. היא הפכה לאישיות מוכרת בתעשייה, כתבה ספרים ומייעצת גם מחוץ לענף. קטיה מעניקה חוות דעת בהליכים משפטיים, מרצה, מנהלת, מנחה ימי עיון.

 

"אני מניח שחלקכם יודעים, אבל מחוץ לעולם הביטוח לקטיה עשייה פורייה ומהנה. יש לה אהבה גדולה לשירה, אמנות וצילום. בריאיון חגיגי (שפורסם במגזין עדיף – מ.ע) היא מספרת על כך שעשתה שבע תערוכות צילום וכתבה ספרי שירה שגם יצאו לאור, לצד ספרי שירה וירטואליים. היא ארגנה והנחתה שירי משוררים ותרמה הרבה למילון הביטוח - וזו בהחלט פעילות מכובדת. מעבר לזה, לקטיה מיזם באתר הביטוח של הנצחת אנשים שהיו בביטוח וחבל שזכרם נשכח מלא מעט אנשים".

 

נשות הביטוח: פנינה פרץ, רחל כבודי, קטיה שורצמן, ריטה בעל טקסא וענת סידס

 

שורצמן אמרה מעל הבמה: "זה כמו בטקס מלכות היופי. מלכת היופי של השנה שעברה נותנת לי את הפרס. זו שמחה גדולה. אמרו לי שאני הולכת לקבל את האוסקר של הביטוח וזה באמת האוסקר של הביטוח. אני רואה פה את כוכבי הביטוח וזה מזכיר את השטיח האדום של האוסקר, הכוכבים של הביטוח. ליאור (ליאור רוזנפלד, נשיא לשעת סוכני הביטוח, ק.ש.) וישראל (גרטי, ראש תחום הביטוח הכללי בלשכת סוכני הביטוח) ומערכת עדיף וסוכני ביטוח, ושמעון זילברשץ שקלט אותי בתחילת דרכי ויושב כאן. אני מאוד מתרגשת ותוכלו לקרוא עליי בכתבה אם ישעמם לכם, תודה רבה".

 

עו"ד שרון: "יישר כוח ומזל טוב, קטיה. אני שמחה שבכל שנה זוכרים לעשות משהו קטן לאנשים שעושים הרבה לענף וזו מסורת, שאני מקווה שכל אחד מכם יזכה להשתתף בה בשלב זה או אחר"."

 


 

כל שאלה או פניה נוספת - אך ורק באמצעות האתר

 

פורסם ביום 6/3/2020

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright