היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שיפור זכויות ביטוח סיעודי

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות, יזמים, קבלנים, יועצים  וסוכנים.


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 

שם

דואר אלקטרוני

 

 

 

 

אין להעתיק את הכתבה, לפרסמה או לעשות בה כל שימוש אחר

 

 

 

 


על ביטוח  | ספרות ולימוד  |  ביטוח עסקים |  ביטוחי פרט  |  סיכונים  | סוכנים ומבטחיםטיפים |  ניהול סיכונים לעסק   ביטוח עסק רכוש | ביטוח אחריות של עסק | ביטוח אינטרנט ומחשבים


 

 

שיפור זכויות המבוטחים בביטוח סיעודי קבוצתי

מאת: קטיה שורצמן יועצת לניהול תביעות ביטוח וניהול סיכונים

 

 

שר האוצר משה כחלון

רשות שוק ההון אמורה לפרסם הוראות שיאפשרו למבוטחים בני 55 החברים בביטוח סיעודי קבוצתי קצר טווח להצטרף ללא בדיקה רפואית לביטוח של קופות החולים.

 

שר האוצר משה כחלון: "האחריות שלנו היא לוודא שאזרחים טובים שכל חייהם קמים בבוקר לעבודה ומשלמים מסים לא ימצאו עצמם לקראת זקנה ללא ביטוח סיעודי או עם ביטוח סיעודי בעלות מופרזת" .

 

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן: "צעד משמעותי נוסף בתיקון העוול ובהגנה על עשרות אלפי ישראלים נוספים בגיל המבוגר; מענה אמיתי שדואג לא רק להמשכיות הביטוח אלא גם לכיסם של המבוטחים"

 

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר: "הגנה סיעודית ארוכת טווח במחיר זמין".

 

שר האוצר, משה כחלון, יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן והממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, דורית סלינגר, הכריזו, ביום 27/12/2017, כי מבוטחים בביטוח סיעודי קבוצתי מגיל 55 רשאים להצטרף לביטוח הסיעודי לחברי קופות החולים ללא בחינה של מצבם הרפואי עם תום הביטוח הסיעודי הקולקטיבי בתאריך 31/12/2017.

 

מתן האפשרות למבוטחים בני 55 ומעלה, להצטרף לביטוח הסיעודי בקופות החולים ללא בחינת מצבם הרפואי, בדומה לזכות הקיימת כבר היום למבוטחים בני 60 ומעלה, אמורה לשפר את מצבם ותבטיח כי יעמוד לרשותם ביטוח סיעודי יציב בכיסוי ראוי ובמחיר זמין.

 

בנוסף, כחלק מההחלטה, יתאפשר לכל מבוטחי הביטוח הסיעודי הקבוצתי קצר הטווח בגיל 55 ומעלה אשר הביטוח הסיעודי שלהם מסתיים בתאריך 31/12/2017, להצטרף לקופות החולים עד סוף יולי 2018.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright