ביטוח -  "מרכז מידע על ביטוח"

 

 

 

 

 

ליום 12/7/2009

 

חדשות ביטוח

 

 

 

 

 

   

 


  עתיד הסוכן | רישוי | עבודת סוכנים | יועצים ומשווקים פנסיה וחיים |  אחריות מקצועית |  הקרב האלמנטרי של הסוכנים


שיווק ביטוח באינטרנט      עשה ואל תעשה באתרי האינטרנט של הסוכנים

 

מוטי רוזן, מנכ"ל הראל התפטר

אני פורש מהראל לאחר  13 שנה, כאשר שווי השוק של הראל הינו כ - 3.4 מיליארד ש"ח, מחזור ההכנסות הסתכם בשנת 2008 בסך של מעל ל - 8 מיליארד ש"ח, מועסקים בקבוצת הראל מעל ל - 3,000 עובדות ועובדים ומניות הראל נסחרות במסגרת מדד המעו"ף בבורסה בתל –אביב (מדד 25) החברות הגדולות בבורסה

 

מוטי רוזן, המנכ"ל של הראל שהתפטר ביום 12/7/09מוטי (מרדכי) רוזן מנכ"ל חברת הביטוח הראל הודיע היום 12/7/2009  על התפטרות.

 

המחליף המיועד הוא מישל סיבוני, משנה למנכ"ל הראל חברה לביטוח וראש החטיבה לחיסכון ארוך טווח בחברה.

 

רו"ח מוטי רוזן (53) משמש כמנכ"ל הראל משנת 2000. במקביל הוא משמש גם כמשנה למנכ"ל הראל השקעות בביטוח ופיננסים. בתפקידיו הקודמים שימש רוזן כמנכ"ל חברת הביטוח הוותיקה שלוח וכמנכ"ל ציון החזקות.

 

 

מתוך דבריו של מוטי הראל, כפי שפורסם בהודעה לרשות לניירות ערך מיום 12/7/2009:

 "ביום 1 ביוני 1996 הצטרפתי לקבוצת הראל, לאחר שכיהנתי כסגן נשיא לכספים בסלקום, מאז הקמתה. באותה עת היתה הראל חברה לא גדולה, אשר שוויה בשוק ההון היה כ - 300 מיליוני ש"ח. הצטרפתי לקבוצה כמשנה למנכ"ל הראל השקעות ושלוח חברה לביטוח. בעת תחילת עבודתי, עבדו בשלוח כ- 220 עובדים ומחזור הפרמיות של הקבוצה הסתכם בכ - 1.6 מיליארדי ש"ח... במהלך שנות עבודתי בהראל, כיהנתי כמשנה למנכ"ל קבוצת הראל ומנהל הכספים של הקבוצה ובנוסף, כמנכ"ל שלוח, מנכ"ל ציון החזקות וציון ביטוח, מנכ"ל משותף בהראל חברה לביטוח ומאז 2004 כמנכ"ל יחיד של הראל חברה לביטוח.

 

אני פורש מהראל לאחר  13 שנה, כאשר שווי השוק של הראל הינו כ - 3.4 מיליארד ש"ח, מחזור ההכנסות הסתכם בשנת 2008 בסך של מעל ל - 8 מיליארד ש"ח, מועסקים בקבוצת הראל מעל ל - 3,000 עובדות ועובדים ומניות הראל נסחרות במסגרת מדד המעו"ף בבורסה בתל –אביב (מדד 25) החברות הגדולות בבורסה.

 

כיום הראל הינה קבוצת הביטוח השניה בגודלה בשוק הביטוח בישראל,  במונחי שווי שוק,  והשלישית בגודלה בישראל,  במונחי הכנסות, עם נתח שוק של 18.6% משוק הביטוח. הראל כיום היא החברה הגדולה והמובילה בארץ בביטוחי בריאות, השניה בגודלה בביטוח אלמנטרי , השלישית בגודלה בביטוח חיים וקופות גמל והרביעית בגודלה בענף קרנות הפנסיה. הראל היא היום החברה המובילה בפעילות עם סוכני הביטוח, כאשר 29% מסוכני הביטוח בישראל עובדים עם הראל.  ברצוני להזכירכם כי בחמש השנים האחרונות זכתה הראל במקום הראשון,  בפער ניכר מהמקום השני,  בסקרי שביעות רצון שערכה לשכת סוכני הביטוח בקרב הסוכנים חברי הלשכה... אני מודה למשפחת המבורגר,  לבעלי המניות האחרים בחברה ולחברי הדירקטוריונים של חברות הקבוצה בהן כיהנתי,  על האמון הרב שנתנו בי במהלך 13 שנותיי בהראל ועל הזכות שניתנה לי לעבוד בחברה מופלאה זו... אעזוב את הראל באופן מעשי כאשר ייבחרו כדין האנשים אשר ימלאו את התפקידים בהם אני מכהן. אני,  כמובן,אעשה עד למועד עזיבתי כל שיידרש כדי שהראל תמשיך בהשגת יעדיה העסקיים".

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright