עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

ביטוח - דף הבית I

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טיפ השבוע 18/11/2012

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

תבליט

היועצת קטיה שורצמן

תבליט

יועץ  ניהול סיכונים בביטוח כללי

תבליט

הקמה וניהול  אתרי ביטוח

הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

שם פרטי

שם משפחה

דואר אלקטרוני

תפקיד

חברה

אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

כל הטיפים לשנת 2012

כתבת השבוע: נזקים הקשורים לעמוד ענן וביטוח

הבלוג השבועי - פוסט שביעי:  אל תשכחו לנעול את דלת הדירה בדרך למרחב מוגן

"נזק עציץ" באישור ביטוח

מאת קטיה שורצמן יועצת לניהול סיכונים, מנהלת תביעות מבוטחים ומבטחים, מנהלת אתרי ביטוח ומנסחת פוליסות

מתוך אישור הביטוח עם תוספת המילים "נזק עציץ"האזעקה הראשונה בתל-אביב במהלך מבצע "עמוד עשן", מצאה אותי באיבו של פרץ צחוק פרוע ובלתי נשלט שתפס אותי בעקבות ניסיונות ממושכים לקרוא את התוספת בכתב יד של חתם/ת בחברת ביטוח מעל המילה "עבודה" באישור ביטוח.

לאחר שגייסתי לעזרתי את מיטב התוכנות הגרפיות המשמשות אותי לצורך ניהול האתרים והידע המסוים שהצלחתי לרכוש במהלך השנים בגרפולוגיה הגעתי לבסוף למסקנה שכוונת הסופר/ת היתה, כפי הנראה, להוסיף את המילים "נזק עציץ"?!. לאישור הביטוח...

אפופת דאגה לשלומם של תושבי הדרום ובהם חברי ובני משפחתי היקרים, מצאתי את עצמי פורקת את המתח והעצבים בצחוק פרוע מלווה בדמעות מבלי יכולת להפסיק, נחנקת ומתחילה לחשוש, כי אצחק את עצמי לדעת.

עד שנשמעה האזעקה בתל-אביב, שגרמה לי לאיפוס וכך הצלחתי להבין שהכוונה היתה בסך הכל להוסיף את המונח "נזק עקיף" (שיש לו משמעות לא מבוטלת בביטוח עבודות קבלניות בכל הקשור לכיסוי נזק שנגרם בשל תכנון, חמרים ועבודה לקויים) ולא  את המילים "נזק עציץ"...

אישור ביטוח שהחתם הוסיף לו שאלון ביטוח בסופובעודי חושבת על טיפ לחתמים, כי טוב יעשו אם יקבלו מהמבוטחים את אישורי הביטוח בפורמט וורד ויוסיפו את התיקונים בהדפסה, תחילה בעותק המאפשר מעקב אחר התיקונים, הגעתי לסוף המסמך, וגיליתי לתדהמתי, כי מי שחתם על אישור הביטוח, אכן הוסיף לו משהו מודפס ולא בכתב יד. כמו שתוכלו לראות במו עיניכם בתמונה מצד ימין, בסוף האישור הוסף משום מה שאלון ביטוח...

ואז חשבתי לעצמי, כמה טוב שמשרדי נמצא במרחב המוגן האטום לרעש של דירתי ושכני בבניין אינם צריכים לשמוע את פרצי הצחוק המטורף שלי על רקע האזעקה...

בברכה,

שלכם

קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים ומנהלת אתרים

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright