היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טיפ השבוע 30/10/2007

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 
תבליט

היועצת קטיה שורצמן

תבליט

יועץ  ניהול סיכונים בביטוח כללי

תבליט

הקמה וניהול  אתרי ביטוח

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

כל הטיפים לשנת 2007

 

התמחות בביטוחים יחודיים

 

 

בתקופת התחרות הקשה בביטוח אלמנטארי שבה אנו מצויים, אחת הדרכים לשרוד הפתוחות בפני סוכנים ומבטחים היא למצוא נישה מיוחדת ולהתמחות בה. כלומר, להגיע למקום שבו הדרכים חסומות בפני המתחרים ולעבוד בעצם ללא תחרות בתחום ההתמחות הייחודי בשוק תחרותי ככל שיהיה.

 

למה הכוונה? למשל, ביטוח אחריות מקצועית של אדריכלים ומהנדסים לפי תנאי שפי, נערך על ידי סוכנות בר-זיו רביד בחברת הביטוח איילון בתנאים מיוחדים ומשופרים ביותר. כאשר פונה אלי מהנדס או אדריכל בודד או בעל משרד קטן, כל מה שאני יכולה להמליץ לו הוא לערוך ביטוח לפי תנאי שפי ולתת לו מספר טיפים על מנת להתאים את הביטוח לצרכיו.

 

כך גם לגבי ביטוח רכב מקיף של רכבי יוקרה חדשים ויקרים הנחשבים פחות נחשקים (וזאת בלשון המעטה) בקרב המבטחים. אולם סוכני וסוכנויות ביטוח המקורבים ליבואני הרכב יבואני הרכב, הצליחו להשיג כיסוי ביטוחי בלעדי במחירים יחסית נמוכים הכולל תיקון בחלקים אוריגינליים וחדשים ובחלק מהמקרים גם כיסוי לרכב חדש תמורת ישן במקרה של טוטל לוס, כיסוי נזקי מהומות ושביתות ואפילו נזקי רעידת אדמה ועוד.

 

כלומר, חשיבה יצרתית היא תנאי ראשון להישרדות, איתור נישות חדשות שטרם "נכבשו" על ידי אחרים כמו למשל פנסיונרים, נהגים זהירים בביטוחים שאינם ביטוחי רכב (אחריות = סיכון מופחת גם בביטוחי דירה חיים ובריאות). פשוט צריך לשבת ולחשוב, לאתר את הקבוצה המתאימה, למצוא את המבטח. הדבר אינו פשוט וקל אבל כדאי ומשתלם.

 

 

 

 

 

בברכה,

 

שלכם

 

קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים ומנהלת אתרים

 

הגולשים ומקבלי הטיפ מוזמנים לכתוב תגובות וחוויות

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright