עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

ביטוח - דף הבית I

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טיפ השבוע 16/9/2012

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

תבליט

היועצת קטיה שורצמן

תבליט

יועץ  ניהול סיכונים בביטוח כללי

תבליט

הקמה וניהול  אתרי ביטוח

הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

שם פרטי

שם משפחה

דואר אלקטרוני

תפקיד

חברה

אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

כל הטיפים לשנת 2012

כתבת השבוע: סיכום שנת תשע"ב בביטוח

הבלוג השבועי - פוסט שביעי: איך לבחור עורך דין שתובע חברת ביטוח

איחולי ביטוח  לשנת תשע"ג

מאת קטיה שורצמן יועצת לניהול סיכונים, מנהלת תביעות מבוטחים ומבטחים, מנהלת אתרי ביטוח ומנסחת פוליסות

צילום שקיעה בטיילת ת-אביבאיחולי הביטוח שלי לשנת תשע"ג הבאה עלינו לטובה:

1. השתלבות ענף הביטוח בכל הקשור בנושא מיגון ובטיחות - לאור השריפה בבית המגורים ברמלה ערב השנה החדשה שגבתה חיי אדם - אפשר בנקל לכלול בכל אתר של חברת ביטוח הוראות וטיפים בנושא בטיחות - בכל פוליסה אפשר לכלול בכריכה הוראות טיפים לבטיחות. ולהפסיק אחת ולתמיד עם קביעה שרירותית של דרישות מיגון ע"י חתמים שלא ראו במו עיניהם את המקום המבוטח.

2. הצערת ענף הביטוח - לפעול לשילובם של סוכני ביטוח  ועובדי חברות מתחת לגיל 50. יש לי מספר רעיונות אבל לא ברמה של טיפ...

3. להתאים את מוצרי הביטוח - לטכנולוגיה ולמצב הכלכלי בעידן החדש  - כמו למשל תעודת חובה ופוליסות באפליקציה לאייפון - ולמצב הכלכלי - מחשבה ופיתוח מוצרי ביטוח חדשים המתאימים לעידן הטכנולוגי והכלכלי החדש. תוכלו לראות דוגמא באתרו של יוסי וינשטוק, המנכ"ל היוצא של חברת שומרה, אי ירוק. גם כאן יש לי  רעיונות אבל לא ברמת הטיפ...

4. להגביר הכשרה מקצועית לחתמים בחברות ביטוח - הניסיון אינו מחפה על חוסר הידע הבסיסי של רבים מהעובדים בחברות ביטוח אלא להיפך, אני רואה במו עיני כיצד חברות הביטוח משלמות תביעות שלא לצורך שמוקרן בחיתום לקוי למרות שעל פניו הוא נראה קשיח ונוקשה...

5. שיפור תדמית סוכני הביטוח והענף כולו - תדמית הענף כפי שהיא משתקפת בכלי התקשורת גורמת לי תחושה של שהיה באולם מראות עקומות בלונה פארק וחבל. אישים מהשורה הראשונה עסקו ועוסקים בביטוח. כך למשל בנגימין פרנקלין, זאב ז'בוטינסקי, מאיר דיזנגוף וזאב וינר וייבדל לחיים ארוכים והמשך נעורי נצח: טל ברודי. אסור לדעתי לקבל את התדמית הגרועה כגזרת גורל ויש לדעתי מה לעשות בעניין.

בברכת שנה שטוב בה

מכל הבחינות והמובנים

שלכם

קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים ומנהלת אתרים

הגולשים ומקבלי הטיפ מוזמנים לכתוב תגובות וחוויות

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright