היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מנעולן - שירות חדש בביטוח רכב

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות, יזמים, קבלנים, יועצים  וסוכנים.


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 

שם

דואר אלקטרוני

 

 

 

 

 

אין להעתיק את הכתבה, לפרסמה או לעשות בה כל שימוש אחר

 

 

 

 

 

 

 

כתב שירות חדש בביטוח רכב

מאת קטיה שורצמן   

 

כתב שירות חדש בביטוח רכב קבוצת לייטהאוס בניהולו של יאיר ארליך, שהוא אחיינו של סוכן הביטוח הבכיר והמוערך, צביקה אמתי, פיתחה ריידרים יחודיים לביטוח רכב  שהתקבלו בהתלהבות ע"י לקוחות ביטוח רכב בסקר ארצי, לבעלי רכב, שנערך ע"י מכון סמית.

הסוכנים משווקים את המוצר החדש ללקוחות של ״שלמה שירותי דרך״, במחיר שנקבע על ידם העומד בד"כ על כ 100 לשנה!

 

מצגת סרטון של 14 דקות. ‏מצגת סוכנים  סרטון תדמית -  חילוץ בחוף הים

 

‏ הקבוצה הפועלת משנת 2000  בשיווק ואינטגרציה של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ריידרים ושירותים שונים לעולם הביטוח, מציעה שלושה פתרונות הניתנים לרכישה בנפרד, כחבילה או בדירוג: מנעולנית (ניידת או מנעולן מגיעים 7/24 לרכב) וכן בשלבי פיתוח סופיים:  מועדון צמיגים ופתיחת דירות מגורים ומשרדים שכפול מפתח במקום וכו'. השירותים ניתנים באמצעות חברת הבת  ROADRUNNERS השייכת לקבוצת  LightHouse.

 

לקבוצה נציגויות / קורספונדנטים בשמונה מדינות אשר משמשים לייצוג מספר לא מבוטל של "חברות הזנק" (סטארט אפ) "כחול לבן" באזורי הפעילות של אותן נציגויות. חברות הזנק אלו משתמשים בשירותינו בבלעדיות כ "מיקוד חיצוני" של מכירות החברה.

 

שירות מנעולן מנויד המגיע לרכב  מאפשר פתיחה של  רכבים נעולים, הפקת מפתח שאבד ו/או נגנב, קידוד מחודש של מערכות הנעילה (דלתות וסוויץ' ראשי) במקום האירוע. השירות מאפשר למעשה להתמודד עם כל אירוע הדורש פריצה לרכב ו/או הפקת מפתחות חדשים, שינוי קומבינציות צילינדרים וקידוד מחשב רכב. תיקון במקום האירוע או במקום אשר יקבע בתאום עם הלקוח בהתאם לסוג הרכב והתקלה. כאשר מתרחש אירוע, ניתן שירות לפתיחת רכב נעול ללא שימוש במפתח על מנת להגיע למפתח הנמצא ברכב הנעול. במקרה של אובדן מפתח (ללא חשד של גנבה) – שיכפול מפתח.במקרה של גנבת מפתח – שיכפול מפתחות, שינוי וקידוד מחודש של כול מערכת הנעילה. אם נדרש המשך מתן השירותים במוסך ו/או במקום אחר, המנוי מורחב לכלול: גרירת הרכב (!) להמשך טיפול במעבדת שירות, מתן מונית (!) לרשות בעל המנוי אשר תיקח אותו לביתו במידת הצורך, רכב חליפי (!) לטובת המנוי עד 14 יום ו /או עד לתום מתן פתרון.

 

כתב שירות המשווק כיום באמצעות רשת הסוכנים של שלמה שירותי דרך, כולל  שירותים בפריסה ארצית בכל ימות השנה, בימים ראשון עד חמישי מהשעה 8:00 עד 18:00ובימי שישי לערבי חג מהשעה 8:00-13:00 (למעט ערב יום כיפור משעה לפני ערב יום כיפור ועד שעה לאחר תום יום כיפור). ההשתתפות העצמית לשירותי "מנעולנית" מעבר לשעות הפעילות כרוכה בתשלום בהשתתפות  עצמית בסך של 120 ₪. המנויים של "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך" זכאים לשירותים ללא תמורה וללא הגבלה של מספר הפניות במשך תקופת המנוי בכפוף לקבלת אישור מוקדם, בכתב ומראש מ "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך". תקופת המנוי היא לשנה אחת, בקיזוז 3 ימי אכשרה. "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך" שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את המנוי ו/או לשנות את תנאי השירות בכל זמן שהוא ובלבד שתימסר על כך הודעה למנוי בכתב 15 יום לפני תום ההפסקה או השינוי. המנוי רשאי להחליף את הרכב נושא המנוי בכל עת במהלך תקופת המנוי, ללא תמורה, ובתנאי שהודיע על כך תוך 30 ימים למשרדי "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך".

 

כאשר המנוי מוכר את רכבו ואינו רוכש במקומו רכב אחר, הוא זכאי להחזר החלק היחסי של יתרת הסכום לתקופה בקיזוז אגרת ביטול כפוף למחירון "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך" - זאת אם לא קיבל שירות כלשהו במהלך תקופת המנוי.

 

דמי ביטול ייגבו רק במידה ותאריך הביטול יהיה גדול מ-60 יום מתאריך תחילת המנוי.

מנוי יהא זכאי להחזר יחסי של דמי המנוי בקיזוז אגרת ביטול רק במידה ולא קיבל שירות כלשהו במהלך תקופת היותו מנוי ובתנאי שנותרו למעלה משישה (6) חודשים לסיום המנוי.

 

סוכן הביטוח של המנוי הוא נציגו ושליחו לכל דבר ועניין מול "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך". סוכן הביטוח מוסמך להודיע בשם המנוי ל"שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך" על כל שינוי במנוי ולא תהא לו כל טענה ו/או דרישה כנגד "שלמה רשת מוסכים ושירותי דרך" בגין כך.

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright