היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 10/10/2010 -רמי לוי ימכור ביטוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

רמי לוי כבר לא מוכר ביטוח

רמי לוי ישווק ביטוחים של שלמה ביטוח

 

רמי לוי ישווק ביטוחים של שלמה ביטוחרמי לוי פרסם, כי הוא מתחיל לשווק פוליסות ביטוח של חברת שלמה ביטוח בהנחה של 10%.

 

כלומר, כל מי שיבוא לסניפי רמי לוי עם פוליסת ביטוח רכב או ביטוח דירה יוכל לקבל הנחה מיידית על הביטוח בשיעור של 10%.

 

לפי הפרסום בתקשורת, רמי לוי אמור לשווק פוליסה זהה בהנחה של 10%. דבר שלהערכתי אינו אפשרי מבחינה מעשית הואיל ולכל חברת ביטוח קיימים תנאים מיוחדים משלה ואין דבר כזה "תנאים זהים" בביטוח רכב או בביטוח דירה.

 

ההבדלים בין התנאים יכולים להגיע לכדי ערך הרכב כולו. למשל תוכנית הפניקס זהיר כוללת בכיסוי הביטוחי נזקי מהומות ושביתות ונזקי רעידת אדמה, צד ג' בגבולות אחריות של מיליון ש"ח והטבות נוספות שאינן כלולות בביטוח של חברת שלמה ביטוח וכן של חברות ביטח נוספות, לפי בקשת המבוטח.

 

כידוע, ניתן כיום לרכוש ביטח מוזל של חברות ביטוח באמצעות דואר ישראל וזאפ ומעניין לדעת אם ההנחה תינתן גם על אותן הפוליסות המוזלות.

 

גם בביטוח מבנה ותכולת דירה קיימות פוליסות המקנות כיסוי משופר ורחב יותר מהפוליסה של שלמה ביטוח, כך שמכירת ביטוח כפרמיה בלבד, ללא התייחסות למוצר הביטוחי הייחודי לכל מבטח, לדעתי מטעה את ציבור המבוטחים ופשוט חבל.

 

כמו כן מי שיבטל ביטוח קיים לפני מועד החידוש, עשוי להפסיד פרמיה בשיעור העולה על 10% מעלות הביטוח וזאת בשל הקנס של חברות הביטוח המחייבות את המבוטחים בתשלום עונשי לפי חישוב שנקרא "תקופה קצרה".

 

סוגיה מקצועית - נושא נוסף שאינו ברור לפי הפרסומים המבשרים, כי רמי לוי יאסוף העתקי פוליסות של לקוחות ויציע להם תעריף אטרקטיבי בחידוש הוא סוגיית היעדר התביעות בביטוח רכב. בעת קבלת העתק הפוליסה, חברת הביטוח אינה יודעת את שיעור ההנחה העומדת לטובת המבוטח או הקנס במקרה של תביעות, כך שהיא לא תוכל באמת להציע הצעת מחיר זולה יותר ללא דוח התביעות מהמבוטח. גם גם לא ניתן לדעת כיום מה יהיו התעריפים והתוכניות של המבטח הקיים בעת חידוש הביטוח.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright