עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

האתר החדש של מוזיאון הביטוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

 

אתר מוזיאון הביטוח עלה לאוויר

 

אתר מוזיאון הביטוח של קטיה שורצמןבדצמבר 2009 פרסמתי באתר זה טיפ השבוע תחת הכותרת: "מי מקים אתי מוזיאון ביטוח?" נכון לעכשיו כעבור עשור, השקתי את הגרסה האינטרנטית הראשונה של אתר מוזיאון הביטוח של קטיה שורצמן.

 

מדוע חיכיתי עשור?

 

השאלה שהטרידה אותי יותר מכל ביצירת המוזיאון האינטרנטי, היא סוגיית החומר הרב בתחום ההיסטוריה של הביטוח שכבר מפורסם באתר הביטוח במדריך "ההיסטוריה של הביטוח". מדובר בעבודה שנמשכה על פני שנים ולהעביר חומר מאתר אחד לשני עשויה לגרום נזק לאתר הוותיק ולהקשות על איתור חומר בשני האתרים באמצעות מנועי חיפוש.

 

לשאלה המורכבת, עלה במוחי הרעיון הפשוט רק לאחרונה והוא לקשר לאתר הקיים, הוא אתר הביטוח, לאתר המוזיאון במגוון נושאים שונים המוצגים באתר המוזיאון.

 

כך למשל במקום למחוק מאתר הביטוח את הדפים שמתייחסים לקריירה הביטוחית של זאב ז'בוטינסקי, הפוליסות והקבלות שחתומות על ידו והצגת כתב ידו בחומר הפרסום (פרופוגנדה, לפי השפה דאז) שהכין בעבור חברת הביטוח יהודה, בה שימש כסגן נשיא וכגזבר. יופיעו קישורים רלוונטיים באתר המוזיאון שיפנו את הגולש לדף הרלוונטי באתר הביטוח.

 

נשמע לכם פשוט, נכון?

 

באתר המוזיאון תוכלו למצוא חומר עשיר ומגוון בתחום ההיסטוריה של הביטוח שרק ילך ויתפח ובכלל זה כתבות שונות וראיונות שניתנו על ידי אנשי ביטוח מובילים בזמן אמת.

 

רצפת חדר העבודה שלי ש"מאחסנת" מדף אחד מאוסף המוצגיםתוכלו לקרוא באתר איך נראו ומה אמרו גיבורי הביטוח בעבר. מה חשב בזמנו טל ברודי על הענף בתקופה שבה עסק בביטוח (30 שניים). למדור סוכני הביטוח באתר המוזיאון קראתי" "סוכני ביטוח – למי קראת שוקה?". תוכלו למצוא שם גם את סוכן הביטוח מאיר דיזנגוף בנוסף לטל ברודי וגם את יוג'ין גרינברג, זוכה פרס האינשורטק הראשון... אפרופו הטענה לטכנופוביה של סוכנים...

 

בהמשך הדרך הכוונה היא לייצר בעבור סוכני הביטוח מוצרי פרסום שונים שמבוססים על ההיסטוריה של הביטוח למשל מגנטים, סימניות, לוחות שנה, כרטיסי ברכב, כרטיסי ביקור ועוד.

 

הרעיון המסחרי של האתר הוא הפצה באמצעות סוכני ביטוח ולאחר מכן שיווק שטחי פרסום במדורים מתאימים למפרסמים שהם ראויים לפרסום באתר, כאשר סוכני הביטוח שירכשו את הפרסום יזכו בתגמול הולם.

 

אז זהו זה, יצאנו לדרך... שיהיה לנו בהצלחה.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright