היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 

טסלה בודקת פעילות בישראל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

גם טסלה נכנסת לביטוח בישראל

 

הלוגו של טסלה

לפי דיווח בגלובס, נראה, כי גם יצרנית הרכב החשמלי והאוטונומי טסלה, מתכננת היא לשווק את ביטוחי הרכב ללקוחותיה באופן ישיר ללא תיווך של סוכני הביטוח, דומה לאופן פעילותה של החברה בארה"ב, כפי שדווח באתר זה בחודש אפריל 2019.

 

טסלה מחזיקה שבארה"ב בחברת ביטוח שפועלת בקליפורניה מאז חודש אוגוסט 2019 לפי מודל ייחודי שמבוסס הסיכון הפרטני של כל מבוטח בנפרד שמסתמך על ניתוח מידע שמתקבל ישירות מכלי הרכב וזורם דרך הענן באמצעות אלגוריתמים, שמחשבים את עלויות בהתאם לפרופיל הנהיגה של המבוטח ורמות סיכון נוספות כגון אזורי נסיעה, כמות הנסועה ועוד.

 

רוכשי הרכבים של טסלה יכולים לרכוש ביטוח באמצעות יישומון של החברה, לקבל הצעת מחיר בתוך דקות ספורות בעלות שאמורה להיות נמוכה בהרבה מעלות הביטוח שאמצעות חברות ביטוח אחרות.

 

הייחודיות של טסלה היא בכך שהחברה היא זו שמטפלת בעצמה בתיקון של כלי הרכב החשמליים שמיוצרים על ידה, כך שהיא שולטת בעלויות ואינה נזקקת לטיפול חיוני בתביעות ביטוח ומצד שי מדובר גם על כלי רכב אוטונומי שנוהג את עצמו כך שלסיכון הנהג אין כמעט משמעות בסיכון ולפיכך גם בעלות הביטוח.

 

נראה שלאור המגמה של שיווק ביטוחי הרכב באופן ישיר ללא תיווך של סוכני ביטוח, ייעשה השיווק של טסלה באופן ישיר לרוכשי הרכב ללא תיווכם של סוכנים.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright