היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טסלה נכנסת לביטוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

 

טסלה נכנסת לביטוח רכב

 

 

הלוגו של טסלה

מנכ"ל  טסלה, אילון מאסק מסר במהלך הצגת דוחות החברה בסוף חודש אפריל 2019 על כוונת  החברה לגבש מוצר ביטוח רכב  משל עצמה אותו היא מתכננת להשיק בתוך כחודש ימים. 

 

מאסק מצא, כי במשך שנים חלק מלקוחות שילמו תעריפי ביטוח גבוהים מדי ומיותרים יחסית לסיכון לאור העובדה שמדובר על המכוניות הבטוחות ביותר בענף, בעלות מערכת טייס אוטומטי שנועדה לסייע לנהגים למנוע תאונות.

 

מאסק אמר בהקשר למוצר הביטוח החדש של טסלה, כי בידי החברה ידע ישיר על פרופיל הסיכון של הלקוחות, ועל סמך המכונית, ואז אם הם רוצים לקנות ביטוח טסלה. לקוחות הביטוח יצטרכו להסכים לא לנהוג במכונית באופן פרוע ואם כן ינהגו באופן פרוע, אזי שיעורי הביטוח שלהם יהיו יותר גבוהים.

 

כבר בחודש אוקטובר 2017 הודיעה טסלה כי היא חוברת לחברת ליברטי ביטוח הדדי ושות בכוונה להציע תוכנית ביטוח לרכב לאחר שדווח באותה שנה, כי מבטח AAA מתכוון להעלות את שיעורי הפרמיה לכלי רכב מתוצרת טסלה בשווקים מסוימים, בהסתמך על ניסיון תביעות ועלויות גבוהות. 

 

המנכ"ל מאסק מסר במהלך הפגישה השנתית של החברה שנערכה בחודש יוני 2017, כי מחקר פנימי טסלה מצא שהעלות הממוצעת של ביטוח מכוניות של טסלה מדגמים מסוימים היה נמוך יותר מאשר כלי רכב אחרים.

 

מאז הושק המיזם המשותף עם ליברטי, כמה לקוחות בפורום המקוון של טסלה  התלוננו על תעריפים גבוהים מדי של ליברטי. 

 

לפחות אנליסט אחד של טסלה לא היה נרגש לשמוע את מאסק מדבר על טסלה שהציב אתגר נגד תעשייה אחרת, אחרי הפסד של יצרנית הרכב החשמלי, שהיה גרוע מהצפוי ברבעון הראשון והתייחס למיזם החדש כהיסח דעת מכוון לצרות האמתיות של החברה שהמניה שלה ירדה לאחרונה ב -4% והגיעה לרמה הנמוכה ביותר מאז ה -10 באוקטובר ובכך השלימה צניחה של 25% במהלך שנה.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright