היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 

אבניאון בן 90

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

איתן אבניאון, בן 90!

 

 

צילום איתן אבניאון

היום 6/9/2020 חוגג איש הביטוח והרוח המיתולוגי איתן אבניאון 90 שנה.

 

חבריו של אבניאון בוועדה למונחי ביטוח שילד האקדמיה ללשון העברית, וועדה שעמד בראשה, שלחו את מיטב הברכות במייל וברכו אותו על הישגיו במהלך השנים ויחלו לו עוד שנים רבות פוריות ובריאות.

 

באתר זה, תוכלו לקרוא מעט על פועלו של אבניאון, שזכיתי לסקר ולתעד במהלך השנים:

 

אבניאון, על תדמית הביטוח – סקירת כתבה של אבניאון משנת 1977 שפורסמה בביטאון ביטוח בישראל. מעניין לקרוא ולראות מה בכלל השתנה מבחינת התדמית של המבטחים בעני הציבור מאז ועד היום.

 

אבניאון ליד תמונתו במשרדי איגוד והתאחדות חברות הביטוח. בשנים 1978–1982 כיהן כיו"ר איגוד חברות הביטוח.השקת מיליון מונחי ביטוח – מילון הביטוח השני של הוועדה למונחי ביטוח שאבניאון עמד בראשה שהיתה וועד משותפת של האקדמה ללשון העברית ואגוד והתאחדות המבטחים בישראל.

 

על מילון ספיר המקוון – בעריכתו ובהפקתו של איתן אבניאון. המילון עבר לידי עורכים חדשים שקראו למילון בשם "מילון אבניאון". כיום עומדת בראש הדסק - איילת כרמל, בוגרת החוגים לשון עברית ובלשנות אנגלית באוניברסיטת בר אילן ובוגרת לימודי עריכה באוניברסיטת בר אילן. עבדה 22 שנים בעיתון "גלובס", שם שימשה במגוון תפקידי עריכה בכירים, לרבות עריכה של מוספים יומיים ומוספים ייחודים. העורך הראשי - ינון קחטן, יליד קיבוץ איילת השחר,  מילונאי, עורך לשון, עורך ספרותי ועורך תרגומים, בוגר החוג ללימודים ספרדיים ולטינו-אמריקניים באוניברסיטה העברית בירושלים, במסלול לימודי הספרות ובלימודי תקשורת ועיתונאות.. חבר באגודת הסופרים העברים, חבר צוות בעמותה מדע גדול, בקטנה. כותב ועורך פעיל בויקיפדיה העברית. מנהל תכנות ופיתוח - גיא אבניאון, נכדו של איתן אבניאון.

 

תעודת ההוקרה שניתנה לאיתן אבניאון בחודש דצמבר 2018 על ידי איגוד חברות הביטוח בטקס השקת מילון מונחי הביטוחעל המילונים של איתן אבניאון

 

איתן אבניאון בן 80 – מאמר מלפני עשור – כמה שהזמן חולף מהר

 

על ההיסטוריה של חברת הסנה שאבניאון עמד בראשה.

 

ראיון עם איתן אבניאון באתר אגוד חברות הביטוח

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright