היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 14/10/2009

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות, יזמים, קבלנים, יועצים  וסוכנים.


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 

שם

דואר אלקטרוני

 

 

 

 

 

 

 

 

אין להעתיק את הכתבה, לפרסמה או לעשות בה כל שימוש אחר

 

 

 

 

 

ועדת הכספים מבקשת לדחות תעריף החובה החדש לאופנועים בחודש ימים

 

ח"כ משה גפני, יו"ר ועדת הכספים יו"ר ועדת הכספים, ח"כ הרב משה גפני, מבקש מהאוצר דחייה של חודש ימים בהעלאת הביטוח על האופנועים כדי שהועדה תוכל לדון בנושא בצורה מקיפה.

 

בדיון סוער שהתקיים היום בועדת הכספים, חברי כנסת רבים מכל סיעות הבית, דרשו  ממשרד האוצר לעכב או לבטל את העלאת ביטוח החובה לאופנועים.

 

ח"כ יואל חסון אמר כי הוא יגיש הצעת חוק יחד עם ח"כ כרמל שאמה והציע ליו"ר הועדה לא לאשר העברות של האוצר במידה ולא יקבל את הבקשה מאחר ולמרות שלוועדה אין סמכות רשמית לעצור את העלאת הביטוח לא ניתן להתעלם מעשרות חכי"ם שדורשים דיון מחודש, "זה לא קואליציה ואופוזיציה, זה הציבור שנפגע ועל כולנו להירתם לבחון את הנושא מחדש".

 

 יהודה משי זהב יו"ר זק"א אמר בדיון כי ייקור ביטוחי החובה יעלה לארגוני ההצלה, זק"א ו'איחוד הצלה' מאות אלפי שקלים נוספים בשנה מאחר והמתנדבים משתמשים באופנועים להתגבר על הפקקים להציל חיים, כך שלהחלטה להעלאת הביטוח, ישנה משמעות רבה נוספת.

 

לסיום הדיון אמר יו"ר הועדה ח"כ הרב משה גפני כי הוא מבקש מהאוצר לדחות את ההחלטה לייקר את ביטוח החובה לאופנועים בחודש ימים על מנת לשבת ולשמוע את ההחלטה ולבדוק את האפשרויות השונות.  'כפי שנוכחנו בדיון על ההחלטה להעלות את הביטוח השפעות רבות, אני מבקש ב24 שעות הקרובות תשובה אם האוצר מקבל את בקשת ועדת הכספים כולה לדחות זאת בחודש "נשב בחודש הזה בצוות מצומצם לבחון את הנושא לעומקו ולהגיע לפיתרון".

 

 

עוד בנושא

"טיפ השבוע" ו"כתבת השבוע" על הסיכון והמחיר הכבד שאינו נגמר בכסף!

בני ברק מצדד במאבקם של רוכבי האופנועים

רון חולדאי מצדד במאבקם של הרוכבים

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright