עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טיפ השבוע 8/2/2013

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

תבליט

היועצת קטיה שורצמן

תבליט

יועץ  ניהול סיכונים בביטוח כללי

תבליט

הקמה וניהול  אתרי ביטוח

 

 
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

כל הטיפים לשנת 2013

 

כתבת השבוע: ירידת ערך בביטוח אלמנטארי והקשר לביטוח ימי

 

הבלוג השבועי - פוסט שביעי:  תקופת ההתיישנות המיוחדת בביטוח

 

רעש תופים, שכנים וביטוח צד ג' בדירה

מאת קטיה שורצמן יועצת לניהול סיכונים, מנהלת תביעות מבוטחים ומבטחים, מנהלת אתרי ביטוח ומנסחת פוליסות

 

 

מימין לשמאל: ניסים ימיני, קטיה שורצמן וריק בירמן, ז"לבהיותי חובבת מוסיקה ותופים, הסתקרנתי לקרוא כתבה של אירית מארק באתר פורטל הוד השרון המגוללת סיפור העוסק באביאל אברמוביץ, סגן ראש עיריית רמת השרון הטוען בתוקף, כי בנו הוא מתופף מחונן ועל מנת שהבן יוכל לתופף, הוא רכש את ביתו בהוד השרון, כאשר שכניו מלינים על המצוקה שנגרמת להם בשל רעש התופים ולא יודעים את נפשם.

 

מימין לשמאל: אהר'לה קימנסקי ורוני הולן - צילום קטיה שורצמןמבלי להיכנס לסכסוך השכנים שקרוב לוודאי יגיע לכתלי בית המשפט, ולפי התקדים המשפטי שפורסם בכתבה, מרבית הסיכויים שבית המשפט יכריע דווקא לטובת השכנים של אבריאל, כדרכי בקודש, אני רואה כמעט בכל דבר את ההיבט הביטוחי וגם כאן, אני מנצלת את הפרסום לסקירת הכיסוי הביטוחי לביטוח אחריות חוקית בשל מטרד של רעש לפי פרק ביטוח צד ג' לפי הפוליסות לביטוח דירה

 

אז ככה:

  1. ביטוח אחרות חוקית לפי פרק צד ג' של דירת מגורים מכסה בד"כ אחריות לפי פקודת הנזיקין בשל נזקי גוף או רכוש. כלומר, גם אם בעל הדירה יחויב בדין לפצות שכן או שכנים בשל עגמת הנפש שהיתה מנת חלקם בשל התיפוף, הרי שביטוח צד ג' לא ישלם את תגמולי הביטוח אם לא נגרם נזק גוף בשל הרעש (כמו למשל התקף חרדה, לאחד מאורחיו של בעל הבית או השכן בשל הרעש הפתאומי או חלילה התקף לב וכו').
     

  2. גבול האחריות לפי פרק צד ג' בדירה הוא בד"כ 500,000 ש"ח ולפעמים אפילו פחות ועשוי שלא להספיק למקרה של נזק רציני, כמו למשל התקף לב.
     

  3. הכיסוי הביטוחי לפי פרק צד ג' בדירה בדומה לביטוח צד ג' בכלל הוא לאירוע תאונתי ולא לסכסוך שכנים מתמשך שניתן לחזות את תוצאותיו מראש ובוודאי למנוע את התביעה.

 

על כן, הטיפ שלי הפעם הוא בתחום ניהול הסיכונים ולא הביטוח

 

למי שרוצה לגדל ילד שיגיע להכרה כמוסיקאי מחונן מצד אחד ומצד שני יוכל להתפרנס ממוסיקה, רצוי שיעשה כמוני ויכוון את הילד למוסיקה אלקטרונית המספקת נכון להיום אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות יותר לעוסקים בה וזאת מבלי לגרוע מאהבתי האישית למוסיקה האינסטרומנטלית והערכתי הרבה לעוסקים בה לרבות ענקי התופים בישראל שתמונתם מתפרסמות בכתבה זו לעיל.

 

נכון להיום ניתן לרכוש בישראל תופים אלקטרוניים במחיר הנמוך בהרבה מעלות מכתב תגובה של עו"ד לשכנים ובאותה הזדמנות גם למנוע מבעוד מועד סכנת נשירה מעולם המוסיקה של הילד המחונן בשל קשיי פרנסה שהם מנת חלקם של מוסיקאים רבים טובים ומחוננים בארץ ובעולם המערבי.

 

 

 

בברכה,

 

שלכם

 

 

 

קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים ומנהלת אתרים

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright