היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

לימונייד גייסה 300 מיליון

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

לימונייד גייסה 300 מיליון דולר

 

 

האתר של למונייד

מי חברת האינשורטק לימונייד, שהוקמה על בסיס בינה מלאכותית וכלכלה התנהגותית, הודיעה על השלמת סבב גיוס של 300 מיליון דולר בהובלת סופטבנק גרופ בהשתתפות אליאנץ, ג'נרל קטליסט, ומשקיעים נוספים.

 

חברת לימונייד הודיעה על  כוונתה לעשות שימוש בכספים שגייסה על מנת להאיץ את התרחבותה בארה"ב ובאירופה במהלך 2019, ולחקור שיווק של קווי מוצרים חדשים.

 

החברה נוסדה על ידי דניאל שרייבר ושי וינינגר, לימונייד הוא מורשה לעסוק בביטוחי רכוש ואחריות חוקית.  החברה החלה להציע מוצרי ביטוח לבעלי בתים ושוכרי ביטוח בניו יורק בסוף 2016, והיא פועלת נכון להיום ב -25 מדינות.

 

בנוסף לדיגיטציה של תהליך הביטוח, לימונייד שומרת לעצמה רק  שיעור קבוע מהפרמיה כתשלום בעבור הפעלת הביטוח ותורמת חלק מרווחי החברה על ידה למלכ"רים למען רווחת הציבור.

 

לימונייד מסרה כי היא אוספת "פי 100 יותר נתונים מאשר ספקים מסורתיים", ומאפשרת לחברה לייצר תחזית סולידית לנתונים ולשפר את החיתום והתמחור של החברה.

 

"ראינו ביטוח של לימונייד, תוך שימוש בנתונים גדולים וב- AI, והגענו לחצי מיליון בתים בתוך קצת יותר משנתיים - קצב מהיר להחריד", אמר שו ניאטה, מומחה בכיר בתחום ההשקעות בקבוצת סופטבנק וחבר מועצת המנהלים של לימונייד.  "ואנחנו בטוחים שהטוב ביותר עוד יבוא.  הערך לימונייד מספק, יחד עם הערכים אפוי לתוך המודל שלו, הם יהפכו מהר מאוד את חברת הביטוח להיות לאחד המותגים המרתקים ביותר".

 

סבב ההשקעה האחרון, המיועד לסגירת הרבעון, מביא את סך המימון שגויס על ידי לימונייד ל -480 מיליון דולר.  בעקבות גיוס של 120 מיליון דולר בדצמבר 2017 בהובלת סופטבנק בהשתתפות משקיעים קיימים.

 


 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright