עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

ניוד ביטוחי חיים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ניוד ביטוחי חיים עם מקדם קצבה קבוע

 

 

 

מסמך ביטוח חיים משנות החמישים של חברת מגדל

הפיקוח על הביטוח פרסם ביום 28/7/2015 בתאריך טיוטת חוזר בנושא שיווק פוליסות ביטוח חיים הכוללות מקדמי קצבה המגלמים הבטחת תוחלת חיים.

 

כוונת הפיקוח והאוצר, היא כמוצהר על ידם להוזיל את עלות דמי הניהול למבוטח, על ידי פתיחת האפשרות לעבור מחברת ביטוח הגובה מהם דמי ניהול גבוהים יותר במעבר לחברת ביטוח אחרת המציעה להם לשלם דמי ניהול יותר נמוכים.

 

כוונה טובה ללא עוררין. הזוכה לתמיכה של לשכת הסוכנים המברכת על פתיחת הענף לתחרות וכך גם מברכות על הכוונה גם חברות הביטוח הקטנות המצפות לנעוץ שיניים במצבורי הפרמיות של חברות הביטוח הגדולות.

 

חברות הביטוח, מביעות הסתייגות לגבי המהלך העשוי לעמדתן לסכן את יציבותן הפיננסית של החברות הקטנות, להגדיל את עלות תשלום העמלות לסוכנים ובכל לייקר בסופו של הליך את עלות הביטוח למבוטחים.

 

לדעת הח.מ., סוכני הביטוח והפיקוח אינם רואים את הסיכון שבהליך ועל כן אינם עושים על מנת להיערך לקראתו כראוי. מעבר של פוליסות מחברה לחברה כרוך גם במעבר של פוליסות מסוכן לסוכן.

 

כך שככל שיהיו קרוב לוודאי סוכני ביטוח שירוויחו מההליך יהיו גם מטבע הדברים סוכני ביטוח מפסידים העשויים להאשים את לשכת סוכני הביטוח בכך שנתנה יד לפיקוח על הביטוח לקדם את החוזר שפגע במטה לחמם.

 

סיכון נוסף וממשי לסוכני הביטוח טמון באחריותם המקצועית כלפי הלקוחות הכרוך במעבר הלקוח פוליסה מחברת ביטוח אחת לחברה אחרת הם עשויים להיכשל במתן הסברים ללקוחות, בקיומה של חובת הגילוי ועוד.

 

סיכון המבוטחים, מטבע הדברים, נובע מחשיפתם לסיכונים הכרוכים במעבר מחברת ביטוח אחת השניה ללא מתן המידע הראוי לחברת הביטוח המקבלת ובהיעדר אפשרות לבדוק אם הסוכן המעביר, אכן עשה את עבודתו נאמנה.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright