היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

ההנהלה החדשה של כלל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

 

איזי כהן מציג את ההנהלה החדשה של כלל ביטוח

 

 

 

  איזי כהן, המנכ"ל החדש של כלל ביטוחקבוצת כלל ביטוח, בניהולו של המנכ"ל החדש איזי כהן, מדווחת על שינוי ארגוני בקבוצה, שתכליתו ריכוז תחומי פעילות מקבילים,חיזוק מוטת השליטה של המנכ"ל  ומיקסום הידע והניסיון הצבור בחברה.
   
  השינויים, אשר אושרו ביום חמישי על ידי דירקטוריון החברה, יכנסו לתוקף בתחילת ינואר 2013.
   
  במסגרת המבנה הארגוני החדש, תפעל הקבוצה באמצעות 4 גופי ביצוע, 3 חטיבות עסקיות ו-2 גופי מטה. סה"כ תפעל קבוצת כלל ביטוח באמצעות 9 חטיבות שמנהליהן ירכיבו את הנהלת הקבוצה. 
   
  גופי הביצוע יכללו את מערך עסקים, שירכז את פעילות המכירות, התפעול והגבייה מול סוכני הקבוצה, בניהולו של יעקב (צ'יקו) זכריה, אשר ימונה כמשנה למנכ"ל.
   
  את מערך תביעות ביטוח, שירכז את הטיפול הקבוצתי בתביעות בכל ענפי הביטוח, ינהל חיים רר אשר ימונה כמשנה למנכ"ל.
   
  מערך קשרי לקוחות, שיווק ואסטרטגיה, שירכז את פעילות הקשר של הקבוצה ללקוחותיה ויהיה אחראי על סוכנויות הבת שבבעלות הקבוצה, ינוהל על ידי  ראובן קפלן, אשר ימונה למשנה למנכ"ל כלל ובמקביל יסיים את כהונתו כמנכ"ל כלל בריאות.
   
  כמו כן יוקם מערך ההשקעות אשראי ופיננסים של הקבוצה, אשר טרם נקבע מי יכהן בראשותו.
   
  במסגרת 3 החטיבות העיסקיות, תפעל חטיבת חסכון ארוך טווח, בניהולו של יוני קופרמן, שימונה למשנה למנכ"ל, חטיבת ביטוח כללי, בניהולה של עילית כספי, שתמונה למשנה למנכ"ל וחטיבת ביטוח בריאות בניהולו של דניאל כהן, המשמש כיום כסמנכ"ל השירות בכלל בריאות.
   
  חטיבת המטה בניהולו של עו"ד משה ארנסט המכהן כמשנה למנכ"ל, תכלול את אגף  הכספים, מערכות מידע, ניהול סיכונים, ייעוץ משפטי, אקטואריה חסכון ארוך טווח ותלונות הציבור והשירות. חטיבה נוספת הינה חטיבת המשאבים בניהולו של ניס אגמון, אשר ימונה גם הוא כמשנה למנכ"ל . לתפקיד היועץ המשפטי של החברה תמונה עו"ד הדר ברין וייס שתחליף בתפקיד את עו"ד ארנסט. מינויים חדשים נוספים מתוך הארגון, הם של עו"ד ערן שחף, מזכיר החברה, שימונה לסגן המבקר הפנימי. במקומו תמונה כמזכירת החברה, עו"ד עדי ברקן, המשמשת כיום כמזכירת חברת הבת כלל פיננסים. הילה קונפורטי, מנהלת הסיכונים של הקבוצה, תהיה מעתה משנה למנכ"ל ותהיה אחראית גם על תחומי הרגולציה והציות.
   
  עוד אישר דירקטוריון החברה מתן אופציות למנכ"ל החברה ולמשנים למנכ"ל. ההחלטה והתגמול אושרו על פי עקרונות תיקון מס' 20. במקביל תגובש ברבעון הראשון של 2013  תוכנית תגמול אישית לכל עובדי החברה, אשר תיגזר מיעדי החברה ומהיעדים האישיים.
   
  איזי כהן, מנכ"ל קבוצת כלל, מציין, כי השינויים במבנה הארגוני,  נועדו  לרכז תחומי פעילות מקבילים תחת קורת גג אחת, במטרה למקסם את הידע והניסיון הרב שצבור בקבוצה ולשמר את מקומה של כלל  כגורם מוביל ומרכזי בשוק הביטוח. לדבריו, שדרת הניהול החדשה משלבת בין מנהלים שקודמו מתוך הקבוצה לבין מנהלים חדשים מנוסים ומקצועיים שמצטרפים אליה. יחד מדובר בנבחרת מקצועית שתוביל את כלל ביטוח להיות תחרותית יותר, חדשנית וממוקדת שרות לסוכנים וללקוחות.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright