היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

קליר מתעלם מעורכי הדין

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

תביעות ביטוח

עו"ד חיים קליר מתעלם מעורכי הדין של המבטחים

 

 

  עו"ד חיים קליר
  למען הגילוי הנאות, אני מכירה את עו"ד חיים קליר  מזה זמן רב, מעריכה את רוח הקרב המפעמת בליבו של הג'נטלמן נעים ההליכות והאינטלקטואל, אשר על אף השנים הרבות בהן הוא עוסק בתביעות ביטוח לא איבד את ההתלהבות הראשונית והוא נלהב ושש אלי קרב מול חברות הביטוח, כאילו היה עו"ד צעיר שרק עכשיו סיים את הסטאז' ויוצא לתקן את עוולות עולם הביטוח.
  אני גם מעריכה את השגיו בתחום בתי המשפט וכן את הידע הרב, החשיבה המעמיקה והמקורית והכישרון הנדיר לשאול את השאלות המתבקשות מדי פעם. בקיצור, מדובר באדם שאפשר לדבר איתו בשפה הביטוחית.
  אלא מה? עו"ד חיים קליר הוא בעל תור באתר YNET בו הוא תוקף ללא הרף וללא משא פנים את חברות הביטוח ללא כל איזון וללא התייחסות לצדו השני של המטבע.
  למה הכוונה? חברות הביטוח בארץ ובעולם אינן "ממה תרזה", והן זוכות, לא פעם ובצדק לביקורת נוקבת מצדה של המערכת השיפוטית ושל הפיקוח על הביטוח.
  הצד שני, שאינו בא לידי ביטוי ראוי, לדעתי, בכתבותיו המלומדות של עו"ד קליר, הוא עולם המבוטחים המעלימים עובדות ומנסים לרמות את חברות הביטוח (ולא פעם גם מצליחים) ובעיקר מתקיימים גם עורכי דין המייעצים לחברות הביטוח לדחות תביעות בטענות הזויות, להגיש הודעות צד ג' כנגד סוכני ביטוח ולנהוג בדרך שאינה ראויה למסורת ולהיסטוריה המפוארת של ענף הביטוח.
  עורכי דין אלו, בדרך כלל, אינם נמנים עם העובדים בתעשיית הביטוח כאשר חלקם הגדול אם לא כולם, לא עבד בחברת ביטוח אפילו יום אחד בחייו.
  מניסיוני בעבר, כמנהלת מדור תביעות בחברת ביטוח ובהווה כיועצת לניהול תביעות, עדיין לא נמצא פקיד תביעות אחד בחברת ביטוח שייקח על עצמו את האחריות לדחות תביעה כנגד דעתו של עורך דין מלומד.
  על כן, לדעתי, מאחורי כל דחייה בלתי צודקת ומקוממת של תביעת ביטוח עומד עורך דין חסר אמפטיה.
  עו"ד קליר, מעולם אינו מציין בכתבותיו את שמם של עורכי הדין שמייצגים את חברות הביטוח, כאשר את שמם של השופטים הוא אינו שוכח לציין.

   

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright