היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 

ללוידס לעסקים קטנים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

ללוידס השיק פוליסת ביטוח ייחודית להפרעה עסקית

 

רישום הפעמון של ללוידס

ללוידס, השיק מדיניות הפרעה עסקית "ראשונה מסוגה" עבור ארגונים קטנים ובינוניים שתוכננה במיוחד כדי להגן עליהם מפני הפרעה או השבתה של ה- IT.

 

הביטוח החדש מציע כיסוי פשוט ואמין על ידי הסרת ההתנאה המסורתית לשיפוי בה משתמשים ברוב פוליסות הביטוח כיום. במקום זאת, הפיתרון החדש משתמש בטריגר פרמטרי, כלומר הפוליסה משלמת אם שירותי ה- IT הקריטיים של הלקוח - כגון, מסחר אלקטרוני או מערכות תשלום - מופרעים. זה מקטין משמעותית את הזמן שמבטחים מבזבזים על הערכת הפסד או על התאמת תביעה.

 

המוצר החדש מובל על ידי טוקיו מרים קלין ונתמך על ידי חברים נוספים בללוידס. זוהי פוליסת ההשבתה הפרמטרית הראשונה שהגיעה למדף שמותאמת לחברות קטנות ובינוניות.

 

יונתן חצור, מייסד ומנכ"ל חברת פרמטריקס ביטוח, מסר, כי:

"עסקים עברו לנהל את רוב פעולות ה- IT הקריטיות שלהם באמצעות ספקי שירות של צד שלישי, ובכך הגדילו את הפגיעות שלהם להפרעות. כתוצאה מכך, השבתה קריטית בטכנולוגיה הפכה לסיכון ההולך וגדל ביותר עבור עסקים כיום, בין אם אתה חברת טכנולוגיה ובין אם לא. נוסף על כך, תהליך התביעות הקיים בתחום הוא מורכב, יקר וגוזל זמן.

 

"הגישה של פרמטריקס עוסקת בכל הנושאים הללו, במתן פיתרון שחוסך זמן וכסף, תוך הנגשת ביטוח טכנולוגי למגזרי עסקים חדשים. אנו שמחים להשיק את המוצר הראשון של ביטוח פרמטרי כמוצר מדף להפסקת IT. זוהי אבן דרך מצוינת עבורנו ואנו אסירי תודה למתקן החדשנות למוצרים של TMK, האודן ולוידס, שעזרו לנו לפתח את המוצר שלנו ולספק לנו תובנות ותמיכה יקרות ערך לאורך הדרך. "

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright