היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 

סוגיית התעודות של רוזנפלד

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

תלונה במשטרה בעניין התעודה האקדמית של רוזנפלד

 

ליאור רוזנפלד נשיא לשכת סוכני הביטוח

לפי פרסום באתר דה מרקר הגיש יוסי אנגלמן סגנו של  ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני הביטוח תלונה נגד הנשיא בעניין מצג השוא לגבי השכלתו האקדמאית של רוזנפלד.

 

נמסר, כי  התלונה הוגשה בשמם של שבעה חברי הועד המנהל של שלכת סוכני הביטוח.

 

בסיס התלונה הוא סעיף 26 לחוק המועצה להשכלה גבוהה, תשי"ח-1958, לפיו מוסר ידיעות למועצה או בשבילה בענין הנתון לסמכותה, והוא יודע שהן כוזבות; מעניק תואר מוכר או מסייע להענקתו ואין הוא מוסמך לכך לפי חוק זה; מתחזה כבעל תואר מוכר שהוענק לו לפי חוק זה, כשלא הוענק לו תואר כאמור; על כל אלו הדין הוא עד שנת מאסר.

 

מדובר בצעד נוסף ביחסים העכורים השוררים בלשכת סוכני הביטוח בישראל. סוכני הביטוח נמצאים במצב של מלחמת קיום לאור האיום המונף על עצם קיומם באמצעות הטכנולוגיות שמאפשרות שיווק ישיר ללא תיווך של סוכני ביטוח, מלחמת המחירים בשוק הביטוח שפוגעות בעמלות הסוכנים וכעת המשבר הכלכלי הצפוי בשל משבר הקורונה שיביא לביטולים של פוליסות רבות בשל חוסר אפשרות לעמוד בתשלום הפרמיות, גל פדיונות של מוצרי חיסכון ארוך טווח ועליה בתביעות ביטוח.

 

משיחות שקיימתי עם סוכני ביטוח שבחרו ברוזנפלד המניע לבחירה היה התקווה לשינוי במהלכי הלשכה באופן שיקדם את מלחמת הקיום של הסוכנים. התואר האקדמי של רוזנפלד, לא עלה בשיחות עם הסוכנים.

 

בשעה קשה ומורכבת זו לסוכני הביטוח הצעד המצופה הוא ליכוד השורות ופעילות משותפת עם המבטחים והפיקוח ליצירה של תוכניות ביטוח פרט שמשלבות את ביטוחי העסקים הגדולים והקטנים עם ביטוחי הרכב והדירה ליצירת כיסוי ראוי לתופעה החדשה של עבודה מהבית ומצד שני פעולת הדרכה לסוכני ביטוח בהתמודדות עם בקשות לפדיון של מבוטחים ולהציע להם לקבל הלוואות בלון במקום.

 

שנאמר שנים רבים והשלישי לוקח או בהשאלה סוכני הביטוח רבים ביניהם והביטוחים הישירים זוכים.

 

 


 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright