עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

איתור מנכ"ל לכלל ביטוח

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

האם שי פלדמן ימנכ"ל את כלל?

 

איזי כהן, המנכ"ל הפורש של כלל ביטוח

שמו של שי פלדמן, עלה על הפרק בחרושת השמועות לניחוש שמו של היורש של איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח, שהתפטר מתפקידו לפני כשלושה חודשים.

 

שי פלדמן, המנכ"ל הצעיר, הכריזמטי והמבריק של חברת AIG ישראל וקשה לשער מדוע יעדיף לפרוש מחברת ביטוח המאפשרת לו קידום גם בעולם הרחב ללא מגבלת שכר אפילו על מנת לשמש כמנכ"ל של חברת ביטוח כלל הגדולה תמורת אותו שכר המשולם לו כיום בחברת AIG.

 

ועדת האיתור של כלל בראשותו של יו”ר דירקטוריון החברה, דני נווה, עשתה ימים כלילות בבחינת מועמדויות של גורמים שונים אבל טרם איתרה את המנכ"ל המיועד לעמוד בראשות חברה.

 

לצורך סיוע באיתור היורש נשכרו שירותיה חברת הייעוץ “גישה שונה”, אולם עד כה, כאמור טרם נמצא היורש על אף רשימת השמות המרשימים שעלתה על הפרק שכללה בין היתר את סמנכ”ל דיסקונט יובל גביש, ראובן קפלן, ואת המשנה למנכ”ל החברה ענת לוין.

 

הסיבה העיקרית לכשל האיתור מיוחסת למגבלת השכר אותו ניתן לשלם למנכ"ל חברת ביטוח בישראל, העומדת על סכום של כ  כ 2.5 מיליון ₪ לשנה. כך שבהיעדר הינע כלכלי קשה לאתר מועמד מתאים שקרוב לוודאי כבר מאייש משרת ניהול בכירה במשק.

 

בעיתונות הכלכלית פורסם, ללא ציטוט מפיו של איזי כהן, כי הוא יאות לשמש בתפקיד מנכ"ל כלל עד לאיתורו של מנכ"ל חדש, אופציה אשר בשלב הנוכחי נראית כהגיונית ביותר מבין כל האחרות שעמדו על הפרק.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright