הסטודיו של יהודית אולמן

הסטודיו של יהודית אולמן

 

הסטודיו של יהודית אולמן הסטודיו של יהודית אולמן

 -  

 4722261 054 -    

המוטו של יהודית אולמן: באמנות אין גבולות   Judith's Ulman moto: NO BOUNDARIES IN ART

 

אודות

about

צרו קשר  

contact us

 

     באמנות אין גבולות, התחומים מטשטשים והכל אפשרי באמירה אמנותית.  יהודית אולמן היא אמנית ואדריכלית.  במהלך השנים שילבה את האמנות בעבודותיה באדריכלות, בשנים האחרונות התמקדה באמנות.  לכן זו רק התפתחות טבעית מעיסוק של שנים באדריכלות ואמנות להתבטא גם בעשייה נוספת של דגמי אופנה ותכשיטים כפריט אמנותי כל דבר.

 

      בין תערוכות הציורים, אשר כרגע מוצגים שנה בגלריה בסוהו, ניו-יורק, עבודותיה הוצגו באותה גלריה בניו-יורק ביולי 1999 במקביל לתערוכת עיצוב עתידני באגודת הציירים ת"א ובתערוכות נוספות בארץ.  בחודש מרץ 2003 הציגה באגודת הציירים והפסלים ת"א תערוכת צילום ואובייקטים, אשר כללה צילום מהטבע ואובייקטים של ריהוט עכשווי מעוצב על ידיה, ובמקביל התחילה לעצב ולבצע פריטי לבוש,אופנה ותכשיטים יחודיים  יחידניים- כאמנות, והמעבר לסטודיו החדש היה רק טבעי.

 

     יהודית עברה לסטודיו ברח' גורדון 31 ת"א, אשר בו היא משלבת את העיסוק באופנה ותכשיטים כאמנות, הציור, הצילום והריהוט המעוצב.  הייחוד של דגמי הלבוש הוא ההתייחסות לכל בגד שהוא יחידני, לכל פריט- כביטוי אמנותי, לעיתים משולב ציור על גבי בד הבגד ו/או צילום מהטבע, בעיקר פרחים וצומח- או בטכניקה של ציור צילום ושוב ציור מעליו.  כמו כן יש מספר תיקים, צעיפים, חגורות ואביזרים הנלווים לבגדים וזוכים ליחס אישי.  גם התכשיטים- החומרים מהטבע, אם זה כסף, זהב ואבנים מהטבע, חצי יקרות, צדפים, חרוזים מפרי עץ אקליפטוס וכן הלאה. אין קץ לדמיון, היא מתרגשת מכל יצירה אם זה תכשיט או כל בגד שהוא אחד וייחודי או כלי מיטה מבד סטין אדום בשילוב צילום וציור של שיבולים- ומביעה את הערכתה לטבע כמקור השראה וכמקור אנרגטי.

 

     בסטודיו ניתן להתרשם מתצוגת דגמי אופנה ותכשיטים, ציור, צילום, ופריטי ריהוט מעוצב- כאשר לכל תחום חלל משלו- ולרכוש במקום בהתאמה אישית.

 

 

There are no borders in arts and no limits; everything is possible in artistic message. So after dealing in architecture and art it was a natural development t express myself in fashion design and jewelry and accessories, that every object is unique and exclusive. The source of inspiration is the beauty of nature, flowers and plants, and the result is a unique total look for every woman.

 

I use various techniques which include hand painting on the materials and prints of my own photographic works. The jewelry that match to the clothes are made of natural materials like semi precious stones as: citrines, quarts, amatist, and so on, pearls, gold, silver and work of wires of metal.    

 

Designing the models, I think about the modern woman, that lives intensive life, sport-elegant dressed all day long, and by changing some accessories or some parts of the dress can move on to a concert or an evening event. I design clothes by personal fitting by appointment.

 

 

ביטוח  - עיצוב - קטיה שורצמן