עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח

היום :

ביטוח - דף הבית I

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טיפ השבוע 5/7/2010

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

תבליט

היועצת קטיה שורצמן

תבליט

יועץ  ניהול סיכונים בביטוח כללי

תבליט

הקמה וניהול  אתרי ביטוח

הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

שם פרטי

שם משפחה

דואר אלקטרוני

תפקיד

חברה

אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

כל הטיפים לשנת 2010

סוכן הביטוח כשליח ציבור

מאת קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים

לזכרו של זאב וינר

זאב וינר, נשיא כבוד של לשכת סכני ביטוח, ז"לבהלוויתו של זאב וינר שהתקיימה ביום רביעי ה 30/6/2010, הספיד אותו שאול פסטרנק ובדבריו סיפר לקהל הגדול, כי הוא זה אשר הכניס את וינר לפעילות הציבורית.

זאב וינר שהיה אהוב, אהוד ונערץ על אנשים רבים, לא היה חריג בקרב סוכני הביטוח בכל הקשור בדאגה לזולת ואמפטיה, תכונות המאפיינות רבים וטובים מבין סוכני הביטוח שבחרו לעסוק דווקא במקצוע הקשה והמפרך הזה במקום להיות רואי חשבון, מורים, עורכי דין או פקידי מס הכנסה, ר"ל וזאת כמובן מבלי לפגוע בכבודם של איש מהעוסקים במקצועית הנ"ל.

רעיון העזרה ההדדית המבוסס על תמיכת הקבוצה הגדולה בפרט החלש, הוא הרעיון המנחה של הביטוח מאז ומתמיד.

הסתכלתי סביבי בהלוויה וראיתי עשרות סוכנים (מבין המאות שאני מכירה) שעסקו בעבר ועוסקים גם כיום בפעילות ציבורית ובעזרה לזולת בנוסף לעבודתם כסוכני ביטוח.

לאור האמור לעיל, הרשו לי להביע את סלידתי מהפרסומת של ביטוח ישיר הקוראת לציבור לחסוך 400 שקלים ולוותר על סוכן ביטוח.

לדעתי הפרסומת של הביטוח הישיר אינה נכונה לאור התוכנית החדשה של חברת הפניקס המציעה באותו מחיר ובתנאים משופרים במידה רבה, ביטוח באמצעות סוכן.

כמו כן, אני אישית איני מוותרת על שירותיו של סוכן ביטוח (גם זאב וינר היה סוכני) בכל סוג ביטוח למרות שביכולתי לרכוש ביטוח ישיר או להיות מבוטחת ישירה בחברת ביטוח, הואיל ומניסיון של 37 שנה בענף, אני יודעת, כי עזרה של שליח ציבור בעת צרה לא תסולא בפז ובוודאי שהיא שווה הרבה הרבה יותר מ 400 ש"ח לשנה.

בברכה,

שלכם

קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים ומנהלת אתרים

הגולשים ומקבלי הטיפ מוזמנים לכתוב תגובות וחוויות

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright