הפניקס מתחרה בביטוחים ישירים בחידוש ביטוח רכב

 

תנאי פוליסת הפניקס הם טובים יותר ובאופן ניכר כוללים כיסוי רעידת אדמה מהומות ועוד

 

שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר, משנה למנהל תחום ביטוח כלליאייל לפידות, מנכ"ל הפניקס, הודיע היום בכנס  סוכני החברה, על מבצע חדש בביטוח רכב, לפיו ניתן יהיה לחדש באמצעות סוכני החברה את ביטוחי הרכב המסתיימים בחברות לביטוח ישיר בחברת הפניקס במחירים של חברות לביטוח הישיר (ביטוח ישיר וחברת AIG).

 

החל מיום א' הקרוב ה 6/6/2010 משיקה הפניקס קמפיין פרסומי בטלוויזיה ובעיתונות בשווי של כ 5 מיליוני שקלים הנערך בשיתוף עם לשכת סוכני הביטוח בישראל.

 

למעשה מדובר בתגובה למבצע דומה שהחל במהלך חודש מאי על ידי החברה לביטוח ישיר בשיתוף עם אתר YNET כאשר החברה לביטוח ישיר מציעה מחירים שווים או זולים ב 100 ₪ לנהגים ללא תביעות המעבירים אליה הצעות של חברות ביטוח העובדות באמצעות סוכנים.

 

 הפניקס תפעל בדרך דומה לזו של ביטוח ישיר באמצעותYNET   וכל לקוח חדש שיהיה מעוניין לחדש את ביטוח הרכב באמצעות הפניקס יתבקש להעביר באמצעות סוכן החברה את הצעתה של החברה לביטוח ישיר לצורך חידוש הביטוח ובכלל זה את הפרמיה ותנאי הביטוח.

 

לפידות אמר, כי במהלך 18 השנים האחרונות עזבו את חברות הביטוח הוותיקות לטובת המבטחים הישירים כ 250 אלף מבוטחים והדבר גרם לסוכני הביטוח הפסד עמלות בשיעור של כ 2 מיליארד ₪.

 

לפידות, אשר שימש בעבר כמנכ"לה של חברת ביטוח ישיר, יודע אולי טוב מאחרים, כי את חיסכון החברות לביטוח ישיר בתשלום העמלה לסוכנים ניתן למצוא כהוצאה בסעיף הפרסום והשיווק, כאשר המבוטחים בחברה נשארים ללא טיפולו המקצועי והנאמן של סוכן הביטוח.

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright