היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 24/7/2011 -  הלשכה נלחמת על מעמד הסוכן

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

לשכת סוכני הביטוח נלחמת ברפורמת העמלות

 

לשכת סוכני הביוטח נלחמת ברפורמת העמלות של הפיקוח

בגיליון ביטוח ופיננסים 349 של לשכת סוכני הביטוח, מיום 21/7/2011 מתפרסמים הצעדים בהם נוקטת הלשכה במאבקה לשינוי הרכב דמי העמלה של סוכן הביטוח  במסגרת התוכנית להגברת התחרות בשוק הפנסיוני. לצורך המאבק, הלשכה שכרה את שירותיהם של עו"ד יוסף בנקל העומד בראש מחלקת הליטיגציה במשרד ראב"ד, מגריזו, בנקל ושות', ונחשב כאחד ממשרדי עורכי-הדין המובילים בישראל בתחום המשפט האזרחי-המסחרי.

 

בנוסף שכרה הלשכה את שירותיה של חברת גלעד יחסי ממשל ולובינג שהיא אחת מחברות הלובינג המובילות והוותיקות בישראל, המתמחה במתן שירות לובינג ויחסי ממשל לחברות וארגונים מובילים  אשר ליוותה בעבר את הלשכה בהתמודדותה בזירה הפוליטית מול רפורמת ועדת בכר ותהליכי אישורה בוועדת הכספים של הכנסת.

 

הלשכה פרסמה באותו הגיליון גילוי דעת לפיו הרפורמה החדשה עשויה לפגוע במטה לחמם של 5500  סוכני ביטוח ומשווקים פנסיונים עצמאיים הפועלים בישראל העומדים לשרותם של 1,770,000  בתי א

 

מתוך גילוי הדעת:

 

"מרבית הלקוחות אינם יודעים אפילו מי חברת הביטוח שלהם הם יודעים מי הסוכן שלהם".

 

"אנו פונים בגילוי דעת זה לציבור עובדי חברות הביטוח, קרנות הפנסיה קופות הגמל, בתי ההשקעות דעו לכם שמקום עבודתכם בסיכון גבוה.

 

אם אנו סוכני הביטוח לא נגיע לכל בית אב ונציע ונשווק את מוצרי הביטוח והחיסכון לכם לא תהא עבודה ותמצאו את עצמכם ברשימת המובטלים החדשה."

 

"אנו פונים בגילוי דעת זה לציבור לקוחותינו, אל תשכחו את השירות שקבלתם בין אם בעת תביעה או בעת דחק. אל תשכחו מי היה לצידכם ללא כל תנאי בעת מצוקה עזרו לנו לעצור את ההשתוללות התקשורתית כנגד סוכני הביטוח ואת התגובה שלוחת הרסן של המפקח על הביטוח המושפע מהתקשורת הלא מפרגנת של העיתונאים מגלגלי העיניים שין להם מושג מהו סוכן ביטוח ומה משמעותו לאלמנה יתום או אלמן, למי שחלה וזקוק לניתוח חירום מציל חיים למי שביתו עלה באש למי שאבד את יכולתו לעבוד ולהתפרנס למי שעתידו בעת פרישה לא ברור לו למי שרכבו נגנב או מי שנקלע למצב סיעודי ונותר ללא פתרון כלכלי. כן הפעם אנו זקוקים לך הלקוח. אל תוותר על כל החשוב לך מסוכן הביטוח."

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright