היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 16/8/2011 -  הדואר כן מבטח ערבים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

ביטוח משווה של דואר ישראל כן מבטח ערבים

 

מזרח סוכנות לביטוח

למרות הרושם שעולה מכתבה ששודרה אתמול בחדשות הערב של ערוץ 2, אשר ערך תחקיר מקיף וכפי הנראה נסמך על מקור פנימי העובד או עבד במרכז הפניות של ביטוח משווה, המשווק פוליסות ביטוח רכב באמצעות דואר ישראל, לפי נתקלים ערבים הפונים בבקשה לקבל הצעת מחיר לרכב בדרישה להמציא למוקד אישור אוריגינלי בכתב על היעדר תביעות במשך שלוש השנים האחרונות, דרישה אשר אינה מוצגת כלפי פונים שאינם נמנים עם בני המגזר הערבי, בנוהל המכונה במוקד הטלפוני של ביטוח משווה כ"נוהל בני דודים".....

 

 

למערכת האתר נודע, כי סוכנות מזרח, דווקא כן מבטחת ערבים במסגרת ביטוח המשווה של הדואר ובמשרדי הביטוח הביטוח המשווה של דואר ישראל קיימים לקוחות בביטוח רכב גם מהמגזר הערבי.

 

מזרח סוכנות לביטוח המנהלת את הביטוח השווה בעבור הדואר, הגיבה לפי הפרסום ומסרה, כי היא משמשת כסוכן ביטוח בלבד ואינה חברת ביטוח.

 

במהלך המיזוג של סוכנויות אורן ומזרח, רכשו שי זוהר וגיא בר, את חלקה של הפניקס בפעילות של הביטוח המשווה הנעשית כיום על ידי חברה בבעלות שי זוהר וגיא בר ללא שותפות עם הפניקס.

 

בהמשך הכתבה נמסר, כי הנושא הועבר לבדיקתו של משרד הפיקוח על הביטוח שמתייחס ברצינות רבה לתלונה שהוגשה ע"י ערוץ 2 ובודק אותה ביסודיות.

 

לפני שמפנים אצבע מאשימה כלפי כל חברות ביטוח, יש לקחת בחשבון, כי מרבית חברות הביטוח עובדות עם סוכנים מהמגזר הערבי ובמרבית מרכזי הישוב של המגזר ניתן למצוא שלטי פרסומת של חברות ביטוח ישראליות.

 

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright