חברת כלל ביטוח מטפחת סוכנים צעירים

 

כלל מטפחת את "נבחרת העתיד" של סוכני הביטוח בקבוצה

 

ערכה  את הכנס הראשון לנבחרת העלית שלה.  הכנס התקיים  בסימן מעמדו של סוכן הביטוח בעתיד העסקי בעולם הפיננסים 

 

 

אלכס קפלוןקבוצת כלל ערכה בשבוע שעבר את הכנס הראשון ל "נבחרת העתיד" של סוכני הביטוח שלה. כלל בחרה קבוצה נבחרת של כמה עשרות סוכנים שהיא רואה בהם את "סוכני המחר" ובכוונתה לטפח אותם באופן אישי. קבוצה זו תזכה ללווי צמוד, הכשרה, הדרכה ופיתוח עסקי, במטרה להפוך אותם לשלד העסקי העתידי של זרוע ההפצה בקבוצת כלל. פעילות זו נעשית כחלק מהקמת מערך המכירות הקבוצתי של כלל ומתוך רצון להעצים את זרוע ההפצה המרכזית של הקבוצה – סוכני הביטוח.

 

במסגרת הכנס, בהשתתפות אנשי מקצוע בעלי שם מהארץ ומחו"ל, העניקה כלל לסוכנים כלים להתמודדות עם התהליכים החדשים בעולם הביטוח והפיננסיים, תוך דגש על התהליך האבולוציוני והמעבר של סוכן הביטוח המסורתי למתכנן הוליסטי, בהתאם לסביבה העסקית הדינאמית. במהלך השנה תתקיים סדרה של מפגשים נוספים.

 

"זיהינו קבוצת סוכנים איכותית, המתאפיינת הן בגילה הצעיר והן בעובדה שהיא בתחילת דרכה העסקית. המטרה שלנו היא להכשיר ולטפח את הדור החדש של סוכני ביטוח אלה ולאפשר להם להשתלב בעתיד העסקי של עולם הפיננסים, הנמצא בתהליכים של שינויים ותמורות", ציין  אלכס קפלון מנהל מערך המכירות של קבוצת כלל. "אנו מאמינים שליווי מקצועי איכותי יוביל את מערך סוכני הביטוח לקדמת הבמה ויאפשר להם לפרוץ קדימה ולהצליח במשימתם, כיועצים פיננסיים בעלי ידע מקצועי מקיף אותו יוכלו להציע ללקוחותיהם תוך התאמה מדויקת לצרכיהם".

 

 

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright