היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 11/7/2011 -  עצומת הסוכנים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

עצומת הסוכנים לשר האוצר

 

 

עצומת הסוכנים לשר האוצר

סוכן הביטוח  הבכיר והוותיק, אשר סייפר,  העביר אלי עצומה לשר האוצר המיועדת לחתימת הסוכנים, תחת הכותרת: "משרד האוצר ומלחמתו ב- "טייקוני" ענף הביטוח".

 

כתובת המייל של אשר סייפר
seiffer@barak.net.il

 

מתוך העצומה:             
 

"לאחרונה יצא אגף מתוך המשרד שהנך עומד בראשו במלחמת חורמה נגד "טייקוני" ענף הביטוח  ( סוכני הביטוח העצמאיים ) מסתמן שכוונתו של אגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון היא "להגדיל את התחרות בשוק הפנסיוני" ע"י חיסול  הגורמים העצמאיים הפועלים בענף הביטוח ומניעת כניסה של כוחות צעירים וחדשים לענף. אנו מתכבדים לפנות לכבוד השר על מנת להבהיר מספר נקודות כדלקמן:

 

 1. סוכני הביטוח העצמאיים פועלים עוד מלפני קום המדינה, והקימו תעשיה מפוארת, המספקת שרות זמין ואמין למאות אלפי בתי אב, ומפרנסת אלפי משפחות. סוכני הביטוח מתמודדים מדי יום עם תחרות קשה בענף הנחשב לתחרותי ביותר, ומספקים ללקוחותיהם את המוצרים הטובים ביותר.    
   

 2. סוכני הביטוח מלווים את ציבור לקוחותיהם שנים רבות, מיום כריתת חוזה הביטוח ועד ליום מימוש זכויות המבוטח עפ"י הפוליסה או קרן פנסיה.
   

 3. סוכני הביטוח מעורבים מדי שנה בשנה בעשרות אלפי מקרים של תשלומי תביעות שונות ומגוונות, ומסייעים בכך לאנשים במצוקה כגון: אלמנות, אלמנים, יתומים, וקשישים. פעולה זו מתבצעת לטובת הציבור ללא כל תגמול. סיוע זה לא תמיד עולה בקנה אחד עם האינטרסים של בעלי ההון, שחלקם מעוניינים להצר את צעדיהם של סוכני הביטוח הפועלים למען לקוחותיהם.
   

 4. סוכני הביטוח פעלו ביעילות וביטחו מאות אלפי עובדים במדינה בפנסיית חובה, ובכך גרמו למימוש זכות חשובה זו לרבדים גדולים של אוכלוסיית מדינת ישראל, בהתאם למדיניות משרד האוצר. הקמת מערך פנסיוני זמין המשרת את הכלל.  
   

 5. כפי שהוסבר קודם, לאחרונה יצא אגף שוק ההון בתוכנית האמורה "להגביר  את התחרות בשוק הפנסיוני", אבל האמת המרה היא שמשרד המפקח על הביטוח יגרום ללא ספק להקטנת התחרות, לשיווק מוצרים "שבלוניים"  שאינם נותנים מענה לצרכי  הלקוחות, ולהתייקרות המוצרים.  

                              

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright