עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

התייקר ביטוח תלמידים

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

ביטוח תאונות לתלמידים

 

 ביטוח תאונות אישיות לתלמידים לשנת התשע"ו התייקר בכ 50%

 

איור של ילד פצוע

ועדת החינוך אישרה ביום‏31 באוגוסט 2015 את התעריף המרבי לגביה מההורים – 75 ₪ - בגין ביטוח תאונות אישיות.

 

מדובר בתוספת של 25.5 ש"ח משנה שעברה, אז אושרה גביה של 49.5 ₪ בלבד. נציגי ארגוני ההורים שנכחו בדיון הביעו מורת רוח מתנאי המכרז החדש ודרשו להחזיר את ביטוח התלמידים ל"ענבל" חברת הביטוח הממשלתית שבבעלות המדינה.

 

יו"ר מרכז השלטון המקומי בישראל, חיים ביבס, אמר בתגובה לטענות, כי למכרז ניגשו רק שתי חברות ביטוח – כלל ואיילון, למרות שנעשתה פנייה גם לחברות ביטוח בינלאומית וכי מדובר במכרז מיטבי בתנאים הנוכחיים. לדבריו, טוב יהיה אם ביטוח תלמידי ישראל יוחזר לאחריות "ענבל".  לנציגי ההורים אמר כי אינם בקיאים בחומר וכי אם יש להם הצעה טובה שיתכבדו להביאה בפני ועדת החינוך של הכנסת.

 

מיכל כהן, מנכ"לית משרד החינוך אמרה: "גם השלטון המקומי וגם אנחנו היינו שמחים שהמחיר לא יעלה. כנראה שהמחיר שנגבה בשנה שעברה לא היה מספיק אטרקטיבי לחברות הביטוח. מדובר בביטוח שחל 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ואפשר לתבוע עד גיל 21 , גם באופן רטרואקטיבי". 

 

דורית מורג היועצת המשפטית של משרד החינוך אמרה כי מדובר בפרמיה המבטיחה פיצוי בגין האירוע ללא הוכחת אחריות. "הפוליסה נותנת ביטחון שיתקבל כסף אם אירעה תאונה. אח"כ ניתן יהיה לתבוע באמצעות ביטוח אחר". עוד אמרו נציגי החברה למשק ולכלכלה כי עצם אירוע התאונה מבטיח את קבלת הכספים וכי מספר החריגים בפוליסה מצומצם וקטן ביותר לעומת פוליסות אחרות.

 

ח"כ מירב בן ארי, מ"מ מקום יו"ר הוועדה, קראה לכל ארגוני ההורים לבחון אפשרויות לפוליסה חלופית והודיעה כי תעלה בפני משרד האוצר את האפשרות להחזיר את ביטוח תלמידי ישראל לחברת ענבל. בנוסף אמרה כי יקבע דיון נוסף בנושא עם חזרת הכנסת מפגרת הקיץ.

 

 

.

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright