כלל בריאות במבצע ליום המשפחה   

כלל בריאות יוצאת במבצע לקראת יום המשפחה: 20% הנחה על הביטוח הסיעודי המשפחתי החל מגיל 3

 

 

מבצע ליום המשפחה של כלל בריאותעל-פי נתונים הקיימים בכלל בריאות עולה כי 1 מכל 5 חולים סיעודיים הינו מתחת לגיל 40 , עובדה המוכיחה כי לנושא הביטוח הסיעודי בגיל צעיר ישנה חשיבות מכרעת.

 

לקראת יום המשפחה שחל בחודש פברואר, יוצאת כלל בריאות עם מבצע הצטרפות לביטוח הסיעודי - אחריות לעתיד. במסגרת המבצע מציעה החברה להצטרף לפוליסות אחריות לעתיד בהנחה של 20% למשך 3 שנים. כמו כן, בהצטרפות שני בני זוג, תינתן הנחה נוספת בגובה 5% לכל חיי הפוליסה. חידוש נוסף בפוליסה הוא שלראשונה מציעה החברה אפשרות לצרף לפוליסה גם ילדים בני 3 ומעלה.

 

אחריות לעתיד הינה פוליסת הביטוח הסיעודי המובילה של כלל בריאות. הפוליסה מעניקה פיצוי חודשי למבוטח שהפך לבעל צורך סיעודי ללא תלות במקורות הכנסה ופיצוי נוספים שברשותו, ומבטיחה מענה הולם לצרכים ולנטל הכספי הגבוה המוטל על משפחת המבוטח במקרים שכאלה.  

 

עוד כוללת הפוליסה זכאות לצבירת ערכי סילוק (זכאות לפיצוי חלקי בעת הפיכת המבוטח לסיעודי, גם אם ביטל את הפוליסה בשלב כלשהו) ושחרור מתשלום פרמיות כל עוד המבוטח בעל צורך סיעודי.

 

גבי נקבלי, סמנכ"ל פרט בכלל בריאות, מציין כי 1 מכל 5 חולים סיעודיים הינו מתחת לגיל 40, אולם האוכלוסיה הצעירה נוטה שלא להעניק לצורך בביטוח סיעודי תשומת לב מספקת. "כחברה הפועלת בתחום, אנו חשים מחויבות גדולה להביא לידיעת הציבור את החשיבות הרבה שיש לביטוח סיעודי, גם בגיל מאוד צעיר, כדי שחלילה אף אחד לא ימצא את עצמו במצב שהוא זקוק לעזרה ואינו יכול לממן אותה".

 

הצורך בביטוח סיעודי עולה ככל שתוחלת החיים עולה, וכיום אנו עדים לגידול מתמיד במספר החולים הסיעודיים בארץ.

 

אדם במצב סיעודי מוגדר כאדם שאינו מסוגל לבצע בעצמו פעולות יום-יומיות פשוטות (A.D.L)  והוא נזקק להשגחה צמודה של 24 שעות ביממה. העלות החודשית המסתכמת בטיפול של אדם סיעודי יכולה להגיע ל- 10,000 ₪ לחודש אם החולה מטופל בביתו, ועד ל - 20,000 ₪ לחודש אם החולה מאושפז במוסד סיעודי ברמה טובה. מנתונים סטיטסטיים של המוסד לביטוח לאומי עולה כי כ- 26% מהבוגרים בגילאי 40+ מתמודדים עם הטיפול בהוריהם הסיעודיים.

 

 

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright