כלל בריאות משיקה סימולטור לביטוח סיעודי

 

 

כלל בריאות משיקה סימולטור חדשני המאפשר לסוכני הביטוח להתאים ביטוח סיעודי לכל מבוטח,  עפ"י צרכיו האישיים  

 

ראובן קפלן, מנכ"ל כלל בריאותכלל בריאות השיקה את "אחריות לעתיד בטוח", סימולטור ייחודי שפיתחה עבור סוכניה,  המאפשר להם לבנות חבילות ביטוחי סיעודי המותאמות באופן אישי למבוטח, על בסיס הביטוח הסיעודי הקיים באמצעות קופת החולים.

 

מדובר במחולל (סימולטור) שעושה שימוש בנתוניו האישיים של הלקוח ובנתוני הכיסוי הבסיסי להם הוא זכאי במסגרת קופת החולים, ומספק מידע על סכום הפיצוי וסוג הביטוח הסיעודי הפרטי לו יזדקק הלקוח, תוך התאמה לצרכיו והעדפותיו.

 

לדברי גבי נקבלי, סמנכ"ל ומנהל תחום הפרט בכלל בריאות: "בתקופה בה אנו חיים, הצורך בפתרונות פרטיים להבטחת בריאותנו, איכות חיינו ועתידנו הינם חובה בכל בית. כלל בריאות הציבה לעצמה כמטרה עליונה להעלות לסדר היום את המודעות לחשיבות הגבוהה של ביטוחים סיעודיים ולספק את הפתרונות הביטוחיים הטובים והמגוונים ביותר מתוך אמונה כי מדובר במוצרי חובה. בשנת 2009  צמחו מכירות הסיעוד בעשרות רבות של אחוזים וכל זאת בזכות מיקוד הפעילות בתחום"

 

"ביטוח סיעודי הינו חובה לכל אדם בכל גיל. אנו מברכים על התמורה והשיפורים שחלו לאחרונה בפוליסות הסיעוד המשווקות לחברי קופות החולים מכבי ולאומית באמצעות "כלל בריאות", הוסיף נקבלי "אולם יש לזכור כי פוליסות אלה מספקות פתרון חלקי כרובד בסיסי בלבד, ונדרשות השלמות ביטוחיות על מנת להבטיח מענה הולם לכל מבוטח".

 

לצד זאת, מרחיבה כלל בריאות את גילאי הכניסה לפוליסת הסיעוד "אחריות לעתיד" ומאפשרת הצטרפות כבר מגיל 3.

 

 

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright