היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 

ליאור הורנצ'יק פרש מתפקידו בלשכה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

 הורנציק פורש - רעידת האדמה בלשכת סוכני הביטוח

 

 

 

ליאור הורנצ'ק

ליאור הורנצ'ק מ"מ נשיא לשכת סוכני הביטוח הודיע על התפטרות מתפקידו כממלא מקום נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד וזאת בשל הרוחות הרעות המנשבות בקרב חברי הלשכה מאז תחילת כהונתו של ליאור רוזנפלד אשר הגיעו לאחרונה לשיאן בסוף ינואר 2021 כאשר רשם העמותות שבמשרד המשפטים החל בבדיקה של התנהלות לשכת סוכני ביטוח, אשר במסגרתה שלח מכתב להנהלת הלשכה ובו דרישה להגשת מסמכים ומתן הסברים להליכים של חילוף תפקידים בלשכה ועריכת בחירות במוסדותיה ובנוסף לכך דרישה למתן הסברים לעניין שנחשף ב"דה-מרקר", לפיו נשיא הלשכה טען שהוא בעל תואר אקדמי, דבר שאינו נכון. לפי הפרסום בכלי התקשרות מכתב הסבר נשלח נטעם לשכת סוכני הביטוח לרשם העמותות אבל תיבת פנדורה כבר נפתחה.

 

הורנצ'יק הודע על התפטרות בפוסט מצולם בדף הפייסבוק שלו ומאוחר יותר התראיין אצל רועי וינברגר, העורך הראשי של "עדיף תקשורת". הורנצ'ק שהוא דור שני לביטוח (אביו, רפי הורנצ'יק ז"ל., הקים את סוכנות הביטוח "יושרה" אותה מנהל ליאור) אמר בין היתר, כי "גדלתי בבית של ערכים, למדתי על ברכי אבי ז״ל את ״ספר דברי הימים של עשיה למען הכלל בחדווה ובאהבה״ ועל כך אני מודה להקב״ה בכל תפילותיי ״ברוך שנתן לי אבא שהוא גם סוכן וגם אדם... מזה כמה שבועות שאני חש שהגעתי למיצוי, שהלשכה איננה במקום בו היא צריכה ואני האחרון שייתן ציונים למישהו, אבל אני הראשון שלא יישאר ולו דקה במקום שאינני מרגיש שלם בו ולכן קיבלתי החלטה קשה לפרוש מתפקידי כממלא מקום נשיא הלשכה."

 

הורנצ'ק קרא לדגל את שלמה אייזיק  אותו הזמין לפגישה עמו: "שלמה אייזיק היקר אני פה בשבילך, אני פה בשביל הסוכנות והסוכנים ובראש מורם אסייע למען החשוב ביותר – קידום מעמד ופרנסת הסוכן!!!!!" .

 

בשל הדברים האלו הודיעו על התפטרות ממוסדות הלשכה של סוכנות הביטוח הבכירות נגה עקל, יו"ר מחוז מרכז וחווה פרידמן שפירא, יו"ר המכללה של לשכת סוכני הביטוח.

 

ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני הביטוח הודיע ביום 22/2/2021, על כוונתו להקדים את הבחירות הבאות לנשיאות הלשכה שנועדו לחודש נובמבר 2021.

 

כהונתו של נשיא לשכת סוכני הביטוח מוגבלת לתקופה של ארבע שנים, לפי אחד החידושים שהונהגו על ידי נשיא לשכת סוכני הביטוח הקודם, אריה אברמוביץ.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright