היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

low cost לרכב

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

ביטוח low cost  לרכב ב AIG

 

 

לואו קוסט של איי איי ג'י

חברת הביטוח AIG המשווקת ביטוח רכב  בשיווק ישיר, השיקה מודל חדש לביטוח רכב ומאפשרת ללקוחותיה לרכוש ביטוח מקיף לרכב בשלוש דרגות כיסוי (ומחיר) לפי בחירתם של הלקוחות.

 

הביטוח המקיף לרכב מוצע באתר החברה בשלוש הדרגות הבאות: Low Cost , Classic, ו-Premium.

 

Low Cost היא דרגת הכיסוי הבסיסית ביותר על כן ההשתתפות העצמית היא גבוהה יותר, הכיסוי אינו כולל שירותי דרך וגרירה (אם כי גרירה בעקבות מקרה ביטוח למקום התיקון הקרוב ביותר כלולה בתנאי המינימום המחויבים על פי התקנות). הביטוח אינו כולל כיסוי לשמשות ומראות. ורכב חליפי ניתן רק בתיקון נזק חלקי במוסך הסדר.

 

ההרחבות שכן כלולות בביטוח Low Cost  הן: הוצאות הגנה משפטית במשפט פלילי. פיצוי להחלפת מפתחות ופריצת רכב נעול - עלות החלפה בשל אובדן, גניבת מפתחות או פריצה לרכב, ותשלום לפורץ מנעולים. אובדן ארנק - כיסוי להחלפת ארנק שאבד או נגנב, בכלל זה מסמכים אישיים וכרטיסי תשלום שהיו בארנק.

 

ביטוח ביטוח מקיף בדרגת Classic מרחיב את הכיסוי לכלול רכב חלופי גם  במקרה של נזק חלקי, אבדן גמור (טוטאל-לוס) וגניבה, שירותי דרך וגרירה - 24 שעות ביממה על ידי הספק הנבחר, שירות VIP - במקרה של תאונה ע"י נציג מטעם החברה שלוקח על עצמו את המשך הטיפול ברכב ומזמין מונית למבוטח (עד למרחק של 60 ק"מ), כיסוי לשבר שמשות - על ידי הספק הנבחר, כיסוי לפנסים ומראות צד - במקרה של שבר או סדק הפולש דרך עובי המראה ו/או הפנס וכן שבר למנגנון הפנימי של המראה או הפנס. המראה או הפנס שניזוקו או נשברו יתוקנו או יוחלפו, לפי החלטת המנהל המקצועי מטעם נותן השירות וכיסוי "ביטול דמי כינון" (תשלום בגין השבה של סכום הביטוח לקדמותו) - לאחר תיקון הרכב בשל נזק חלקי המכוסה בביטוח.

 

ביטוח מקיף בדרגת Premium מקנה הרחבות נוספות: השתתפויות עצמיות נמוכות יותר, כיסוי לשמשות מקוריות במקום שמות תחליפיות - לרכב חדש וכיסוי AIG Extra (לרכב חדש) - במקרה של אובדן גמור (טוטאל-לוס): פיצוי על בסיס מחיר רכב חדש או עד 15% מעל למחירון לרכב פרטי - הנמוך מביניהם; עד 10% מעל למחירון הרכב, לרכב מסחרי - הנמוך מביניהם.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright