עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

שוויון בין המינים בפרמיות רכב בארה"ב

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

מבטחי הרכב בקליפורניה אינם מורשים להשתמש במגדר בקביעת הפרמיות

 

 

איור של שיוויון בין גבר לאישה בביטוח רכב אי-השוויון בין המינים הוא בעיה מתמשכת להפליא בכל רחבי העולם ומשפיע על אנשים בדרכים רבות יותר מכפי שרובנו מבינים.  החל מיום 1/1/2019 במדינת בקליפורניה, המגדר לא יהווה גורם בקביעת הפרמיות לביטוח רכב במדינה.

 

המפקח על הביטוח בקליפורניה, דייב ג'ונס, פרסם הודעה בסוף שנת 2018, כי במסגרת המדיניות  לא-אפליה בתקנות הפיקוח על ביטוח רכב, חברות הביטוח לא יוכלו עוד להשתמש במגדר לצורך חישוב הפרמיה לביטוח רכב פרטי.

 

"העדיפות שלי כמפקח על הביטוח היא להגן על כל הצרכנים בקליפורניה, והתקנות האלה נועדו להבטיח כי תעריפי ביטוח רכב מבוססים על גורמים שבשליטה של ​​הנהג, ולא על המאפיינים האישיים על הנהגים אשר לגביהם אין לו שליטה", אמר ג'ונס.

 

על פי דיווח של מנוע השוואת מחירי ביטוח רכב בארה"ב, זברה, הפער במחיר ביטוח רכב בין גברים ונשים לא היה עצום - הממוצע הלאומי הוא סביב אחוז אחד - ובדרך כלל זה נראה שהגברים נדרשו לשלם יותר.  מגמה זו התהפכה בשנת 2017, ועכשיו רואים, כי נשים ברוב מדינות ארה"ב נדרשות לשלם פרמיה גבוהה יותר.

 

 "מין הוא אחד מני גורמים רבים שלא הוגן לעשות בהם שימוש לצורך תמחור ביטוח רכב" , אמרה אליסה קונולי, מנהלת שוק תובנות עבור זברה, בהצהרה. "קליפורניה היא כבר אחת מקומץ מדינות שאסרו על שימוש בגורמים דומים כמו אשראי, רמת השכלה או אם מישהו מחזיק או שוכר את דירתו".

 

הסרת המגדר כגורם לקביעת עלות ביטוח רכב עדיין רחוק מהמטרה לקבל תשלום שווה עבור עבודה שווה, אבל ללא ספק זהו צעד בכיוון הנכון.

 

גם בגוש היורו נאסר ע אפליה על רקע מגדר.

 

בישראל רשאים המבטחים להעניק הנחות לנשים בביטוחי רכב רכוש וחובה. נשים גם משלמות פרמיה נמוכה יותר בביטוחי ריסק ופרמיה גבוה יותר בביטוחי בריאות וסיעוד.

 

ראן גם: בבריטניה גבר משלם יותר מאישה בביטוח רכב

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright