עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טכנולוגיה לביטוח ימי בללוידס

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

 

 לויד'ס בודק פלטפורמת נתונים חדשה

 

 

רישום הפעמון של ללוידס

ללוידס, תאגיד הביטוח וביטוח המשנה, הודיע בחודש נובמבר 2017  על ניסוי בשיתוף עם חברת Windward ועם מספר חברות ביטוח ימיות, במטרה לבחון את ההשפעה העסקית של יישום פלטפורמת נתונים חדשה לניתוח נתונים על ניהול צי כלי שיט מבוטחים.

באמצעות מאגר נתונים ימיים מגוונים, פלטפורמת הניתוח של Windward מספקת שתי יכולות מפתח.  היא מאפשרת לחתמים לזהות מתי כלי השיט נחשפים למצבים בסיכון גבוה כגון אזורי מלחמה, ומספקת כלים המאפשרים ניתוח מפורט של תביעות.

 

Windward היא חברת הטכנולוגיה הימית הראשונה שרותמת את כוחה של בינה מלאכותית (AI).  החברה נוסדה בשנת 2010 בתל אביב. החברה הקימה את המקור החשוב של תובנה לפעולה על הספנות ואת הים של העולם.  פלטפורמת AI של החברה אוספת ללא הרף, מאות מיליוני נקודות נתונים בכל יום, ממגוון מקורות ימיים חיצוניים.  הטכנולוגיה מספקת חבילת כלים מבוססי נתונים, תומכי החלטות, המיועדים לקהילות חיתום ואקטואריה.  דוגמאות כוללות הערכת הסיכון של לקוחות חדשים, הגדלת חיתום ושיפור הביצועים של מודלים לתמחור.

 

טלבוט חברה לביטוח בע"מ פועלת במסגרת שוק הביטוח לוידס באמצעות סינדיקט 1183. חברת סינדיקט 1183 מתמקדת בחיתום מספר מעמדות מיוחדים הכוללים ימיים, תעופה, תחבורה, אנרגיה, טרור, סיכונים פוליטיים, תאונות ובריאות, בנייה, מגירה, מוסדות פיננסיים, רכוש וביטוח משנה.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright