היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

זאב וינר, ז"ל

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 לאתר היועצת
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

 

 

סוכן הביטוח כשליח ציבור - טיפ השבוע לזכרו של וינר

הדף בפייסבוק לזכרו של וינר

 

 

 זאב וינר - הלוויתו של נשיא

מאת קטיה שורצמן יועצת לניהול סיכונים ומנסחת פוליסות

 

 

זאב וינר ז"לביום רביעי 30/6/2010  הוא יום הולדתו ה 62 של זאב וינר התקיימה הלוויתו בבית העלמין שבצומת מורשה, שם קבורים הוריו.

 

הפקקים הגדולים בדרך לבית הקברות שאילצו את הבאים להמתין כעשרים דקות או אפילו יותר, בישרו את הבאות לגבי מספר המשתתפים בהלוויה שהגיע לפי אומדני, לכאלף איש או אפילו יותר כאשר רבים וטובים, נאלצו לחזור כלעומת שבאו בשל היעדר מקומות חניה. מי שלא עלה בידו להגיע להלוויה, יגיע ככל הנראה במהלך השבוע הקרוב לביתו של זאב וינר ברחוב בן צבי 40 בגבעתיים, שם יושבים שבעה.

 

להלוויה שהשתתפו בה, כאמור כאלף איש, הגיעו בכירי ענף הביטוח ובהם יושבי ראש, מנכלים ובכירים בחברות הביטוח, המפקח על הביטוח, פרופ' עודד שריג, רו"ח ידין ענתבי, המפקח הקודם, יואב בן אור, מאות סוכני ביטוח ובכירי לשכת סוכני הביטוח בראשותם של אודי כץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח, יוסי מנור, הנשיא הקודם ומוטי קינן, המנכ"ל של הלשכה שארגן את הלוויה,  אנשי תקשורת ובהם מרדכי שיפמן , מושי בן אליעזר (שהקים לזכרו של וינר דף מיוחד בפייסבוק), בני ברק, רון שטיין, אריה לביא ועופר נוריאל, חברים, עובדי משרדו של וינר, לקוחות, בני משפחה ויעל שזר, חברתו לחיים ואהבתו של וינר, היפה והאצילה.

 

תהילים פרק טו - שאול פסטרנק קרא בהספד לוינר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הרצל קליר, גיסו של וינר וסוכן הביטוח הביטוח אשר הביא את וינר לעולם הביטוח היה בין נושאי ההספדים וקרא קדיש, ההספד המיוחד של שאול פסטרנק, חברו הקרוב ביותר של וינר במשך יותר משלושים שנה, שמשרדו שוכן בשכנות למשרדו של וינר ומי שגייס את וינר לפעילות הציבורית שבה את לב הנוכחים כאשר קרא ופירש לזכרו את פרק טו בתהילים.

 

שאול פסטרנק בלוויה של וינרפסטרנק אמר, כי השיר נכתב על זאב וינר על ידי דוד המלך המתאר את דמותו של זאב וינר בארבעת  המישורים המתוארים בשיר: האישי (הולך תמים ופועל צדק ודובר אמת בלבבו), החברתי (לא רגל על לשונו, לא עשה רעה לרעהו וחרפה לא נשא על קרובו), הדתי  (את יראי יהוה יכבד) והכלכלי (כספו לא נתן בנשך ושחד על נקי לא לקח) ועל כן בעשותו כל אלה, זכרו לא ימוט לעולם.

 

פסטרנק, סיפר בין היתר, כיצד וינר שלא היה שומר מצוות, באחת מהנסיעות הרבות המשותפות שלהם לחו"ל נסע עם פסטרנק שעה שלימה מבלי להתלונן על מנת לחפש ולמצוא מסעדה כשרה על מנת שפסטרנק, שומר המצוות, יוכל לסעוד.

 

בעבור הרבים שלא עלה בידם למצוא מקום חניה בבית הקברות הקטן, צילמתי ביד רועדת ובעיניים דומעות מספר תמונות מהלווייתו של וינר. לחצו על התצלום להגדלה.

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright