עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

פרידה מדורי נחום

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

 

לזכרו של דורי (ראודור) נחום

 

 

 

 

דורי (ראודור) נחום, ז"ל

ביום רביעי,  11/11/2015, הלך לעולמו באופן מפתיע, עו"ד דורי (ראודור) נחום, יו"ר קבוצת ד.נ.ר, ושותף בכיר בקבוצה אותה ייסד בשנת 1987 בשיתוף עם רימון פרנקו (לימור).

 

דורי נחום, בן 66 במותו, היה מבכירי ענף הביטוח בארץ, והחזיק בתואר שני למשפטים מאוניברסיטת בר-אילן.

 

את דרכו בענף הביטוח החל בשנת 1975 בחברת הביטוח עממית בבעלותו של יעקב דננברג, ז"ל, לאחר שבחר בעולם הביטוח על פני תחום המסעדנות שבו עסקו בני משפחתו (דורי הוא בנו של המסעדן הידוע, אלדו נחום).

 

מי שהדריכה את דורי מבחינה מקצועית בחברת עממית, היתה לא אחרת מאשר אמתכם הנאמנה שכבר צברה לה וותק של שנתיים בענף הביטוח האלמנטרי לאחר סיום הקורס הדו שנתי במכון לביטוח שפעל באותה עת ליד אגוד חברות הביטוח בישראל.

 

דורי נחום הוכיח הבנה וכישרון כבר מצעדיו הראשונים בענף, כך ש"המדריכה" הפכה במהרה לתלמידה מעריכה של דורי שכבר ידע דבר אחד או שניים ברזי עולם העסקים. לימים מונה דורי למנכ"ל חברת הביטוח עממית שהפכה ברבות הימים לחברת אושיות.

 

דורי נחום התקדם בחברת עממית (שנקראה מאוחר יותר חברת אושיות) בזכות השכל הישר והמבריק והכישרון נטו.

 

בלי צורך בפרוטקציות או מניפולציות של "ביקורת ייעודית" על עמיתים המקורבים למנכ"ל במטרה לצבור כוח ושליטה על תקציבים גדולים ללא ביקורת מעשית ובסופו של יום גם להשיג את משרת המנכ"ל.

 

זה לא היה דורי!

 

אדם שקול משכיל ומבריק בשכלו, חכם ביותר, שאינו מתנשא המדבר עם כל אחד בגובה העיניים, אוהב ויודע לפרגן, מנהיג ודמות מופת לחברים וסוכני הביטוח שעבדו אתו. אדם שידע ואהב להושיט יד לחבריו בשעת הצורך שלא על מנת "לספר לחברה"...

 

סוכנות הביטוח ד.נ.ר. היא כיום מסוכנויות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל שנבנתה כמסגרת אירגונית המשלבת בתוכה סוכנים רבים השומרים על עצמאותם העיסקית, הנותנת שרות ופיתרונות ביטוחיים  לכ 350,000 לקוחות ועוסקת בכל סוגי הביטוחים מול כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ.  לד.נ.ר מחלקת ביטוח כללי אשר מרכזת את מחלקת חיתום, מחלקת תביעות ביטוח, מוקד תביעות ביטוח רכב, שירות דרכים, מחלקה ימית ואוירית, וביטוחי משנה.

 

את לימודי המשפטים, החל דורי נחום, בגיל יחסית מבוגר, ורק מעטים יודעים שהוא קיבל את הציון 100 על עבודה בנושא התיישנות בביטוח אותה הגיש בשותפות עם יועץ הביטוח אורי אורלנד, כאשר אמתכם הנאמנה מסרה לחבריה פסק דין מקורי וישן שאינו מופיע בפרסומים של תוכנות פסיקה.

 

הוא הניח אחריו שלושה ילדים ונכדה ראשונה שנולדה רק לפני מספר חודשים, נכדה שתכיר את סבא דורי רק מסיפורים.

 

יהי זכרו ברוך

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright