היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 14/3/2011 - שלום שניידמן הלך לעלמו

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

שלום שניידמן הלך לעולמו ביום 8/3/2011

 

שלום שניידמן, יו"ר צור שמיר

שלום שניידמן, הלך לעולמו ביום 8/3/2011 בגיל 89. הוא אביו של מוקי (משה) שניידמן המכהן כיו"ר חברת הביטוח "ביטוח ישיר", אשר ביום 8/3 חל יום הולדתו. שלום שניידמן שימש כיו"ר קבוצת "צור שמיר" נאז רכישתה מקבוצת הסנה, בשנות השמונים. קבוצת צור שמיר עוסקת בתחום הפיננסים (ביטוח, בית השקעות, אשראי צרכני ועוד ) ובתחום הנדל"ן.

 

 

משפחת שניידמן עלתה לארץ מרוסיה בשנות ה-20 ועסקה בתחום הביגוד והאופנה עד רכישתה של חברת צור שמיר מידי חברת הסנה בסוף שנות השמונים.

 

שלום שניידמן הניח אחריו אישה, שרה, בן, מוקי (משה), שתי בנות, רונית וענת, אחים זאב ואבינועם, ונכדים ליאור ומאיה, הגר ומיקה, וניל.

 

תרומתה הגדולה של חברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל אשר הוקמה ע"י משפחת שניידמן בשנת 1994 היתה לדעתי, בראש ובראשונה בהנהגת התעריף הדיפרנציאלי בביטוח רכב מקיף, דבר אשר אפשר למבטחים לעשות הפליה מחנכת בין נהגים טובים לנהגים גרועים ובכך לתרום למלחמה בתאונות הדרכים בישראל.

 

המפקח על הביטוח, מאיר שביט, אשר העניק את הרישיון לחברת ביטוח ישיר, על אף המחאות של הסוכנים ראה אל מול עיניו, גם את נושא המלחמה בתאונות דרכים והיה משוכנע, שקיומה של החברה החדשה לא יביא להיעלמותם של סוכני הביטוח בישראל, הנחה אשר ברבות הימים התבררה כנכונה.

 

יהי זכרו ברוך

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright