עתיד פתרונות הביטוח לפרישה - קרנות הפנסיה וביטוחי החיים Marquee  טיפ 5   - עדכונים וטיפים מאתר ביטוח על בטוח
               

פייסבוק דף האתר

ביטוח בבלוג

היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

זוכי תחרות האינשורטק

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

זוכי תחרות האינשורטק הראשונה בישראל

 

 

 

יוג'ין גרינברג, יו"ר ומייסד חברת Getmeins

שני פרויקטים זכו בפרס הראשון בסיומה של תחרות חברות ההזנק בתחום הביטוח ה Insuretech. הפרס המקורי שעמד על 1 מיליון הוכפל על ידי גדי תירוש ויואב צרויה, מקרן ההון סיכון JVP לכדי 2 מיליון דולר.

 

שני הזוכים הם: פלטפורמת - GetmeIns, העוסקת בחיזוי הונאות ביטוח שהוקמה ע"י יוג'ין גרינבג  ו-Seegnature, שהוקמה ע"י יאיר רביד המספקת פתרון מבוסס ענן לעריכת וחתימת מסמכים ואימות זהות.

 

בתחרות הראשונה מסוגה בישראל שנערכה ע"י קרן JVP וענקית הביטוח AXA.  השתתפו יותר משמונים חברות הזנק.

 

דורית סלינגר, ראשת רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, העניקה את פרס חביב הקהל .Leo. הסטרטאפ Jones זכה בפרס הזדמנות להצטרף למרכז החדשנות של Kamet-זרוע ההשקעות שלAXA Strategic Venture מפריס.

 

הפלטפורמה שזכתה במקום הראשון Getmeins, הוצגה בכנס שנערך בחודש אפריל 2016 בברצלונה על ידי Dia –Barcelona, ארגון שמתמחה בטכנולוגיות ובחדשנות בביטוח, הוצגה פלטפורמה  אנליטית חדשנית של עם ממשק מובייל למשתמש קצה.

 

הפיתוח הייחודי כולל בתוכו רכיב  לאיתור הפוטנציאל להונאות ביטוח מצד המבוטח כבר במועד המכירה. מפתחי התוכנה מציגים פתרון מקיף המאפשר למבטחים להפחית שיעור התביעות בניפוי הונאות הביטוח ובכך לשפר את יחס התביעות לעומת פרמיה על מנת להגדיל את רווחיות המבטחים ולאפשר מתן הנחות למבוטחים.

 

מפתחי היישמון המשווק על ידי חברת Getmeins הם יוג'ין גרינברג, היו"ר המייסד של החברה ובעל הרעיון המקורי ושותפו ארכיטקט מערכות דמיטרי גייזרסקי  CTO.  גרינברג הוא בוגר המכללה לביטוח ומכון וינגייט ובעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת מולדובה בעל וותק של 25 שנה בעולם הביטוח בארץ ובחו"ל. גייזרסקי בוגר הטכניון ובעל ניסיון של יותר מעשרים שנה בפיתוח טכנולוגיות והתמחות במערכות מודיעיניות.

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright