היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

אביגדור שרמן - הפרידה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות, יזמים, קבלנים, יועצים  וסוכנים.


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 

שם

דואר אלקטרוני

 

 

 

 

 

אין להעתיק את הכתבה, לפרסמה או לעשות בה כל שימוש אחר

 

 

 

 

 

 

 

אביגדור שרמן, ז"ל - אבדה כבדה לעולם הביטוח

 

 

 

סוכן הביטוח הבכיר, אביגדור שרמן, ז"ל

 ביום שבת ה 12/8/2017, הלך לעולמו, אביגדור (ויקטור) שרמן לאחר מאבק במחלה קשה, והוא כמעט בן 74 במותו.

 

שרמן היה מבכירי סוכני הביטוח בישראל, מקצוען ובעל ידע נרחב ומעמיק בביטוחי חיים וחיסכון ארוך טווח, נודע כאחד האנשים האנושיים הטובים והאהובים ביותר בקרב אנשי הביטוח בישראל.

 

 

 

יומן השנה של סוכנות שרמן יםאביגדור שרמן, היה בעל תואר CLU  מומחה לביטוח חיים, פנסיה   בריאות וסיעוד פרש מעבודתו בסוף שנת 2013 לאחר תקופה של כ 40 שנה בהן שימש בנוסף לעבודתו כסוכן ביטוח בכיר גם כיו"ר MDRT  וכיהן בוועדות ביטוח חיים, משמעת ובית הדין של לשכת סוכני הביטוח.

 

במשך שנים רבות היה שותפו של אברהם ים, ז"ל (אביו של האקטואר ד"ר בועז ים)  ואני זכיתי להיות מבוטחת באמצעות סוכנות הביטוח של שני הענקים, אשר הלכו מאתנו ואינם.

 

אביגדור שרמן השאיר אחריו אשה, שרה'לה,  בן זיו שרמן ושתי בנות תאומות מירי שושן וד"ר (לביולוגיה) דנה שרמן.

 

השיחה הראשונה היתה עם ד"ר בועז ים שדיבר על מעשיו הטובים וקווים לדמותו המדהימה ויכולותיו המקצועיות הגבוהות של אביגדור שרמן תוך שהוא עדיין מתקשה לעכל ולהסתגל לאשר קרה.

 

בלא עת בגיל יחסית צעיר הלכו מאתנו אביגדור שרמן ולפניו שותפו לשעבר, אבא של בועז, אברהם ים ועו"ד דינה ברס, השותפה לשעבר של ד"ר בועז ים.

 

אמר ד"ר בועז ים בבדיחות  מהולה בעצב, כי מצווה עלינו להאריך ימים ולהגיע לפחות עד גיל תשעים על מנת שלא נקלקל לו את החישובים האקטואריים של תוחלת החיים שאמורה להיות יותר קצת יותר משמונים שנה.

 

אלון אבן חן CLU, יו"ר MDRT ישראל, אמר:


"לכתו של ויקטור שרמן, ידידי, הכתה בתדהמה את חברי
MDRT
בישראל שחלקם השתתפו בהלווייתו. ויקטור היה אחד מאושיות הענף, איש הגון, ישר, מנהיג בעל חזון ואוהב את הבריאות".

 

מי שיכול לתאר את ולספר על אביגדור שרמן טוב יותר מכל אדם אחר בעולם, הוא בנו, זיו שרמן, בעל מפעל בתחום תעשיית המזון. זיו שרמן מספר:

 

"אביגדור שרמן היה אבא שלי. בעיני האנשים מסביב הוא היה שרמן, כולם הכירו אותו כשרמן ואני קראתי לו אבא.

 

עד כמה שנדמה, כי האנשים הכירו אותו, התחושה שלי היא, שהם לא הבינו עד כמה רב הנסתר על הגלוי. עד כמה אבא שלי היה רגיש ומתרגש. מה שהיה מבחוץ היה פי עשרת אלפים מבפנים. הוא היה מספר את החוויות שחווה בחוץ וכל סיטואציה שהתרחשה בחיים, היה מספר בבית בארוחות שיש בהתרגשות.

 

אבא שלי היה בן אדם הכי רגיש שלא רצה שידעו עד כמה הוא רגיש וניסה שלא להראות מבחוץ את רגישותו. הוא היה הבן אדם הכי רגיש שאי פעם הכרתי בחיים.

 

כל מי שהסתכל לו בעיניים, יכל להגיד עליו כמעט הכל, ראו גם את שמחת החיים שלו, אפשר היה להבין את הבן אדם, את האהבה שלו לחיות, טוב הלב, נדיבות, אבהות, אינטליגנציה גבוהה, רצון לעזור לזולת, ערכיות.

 

אליעזר בן יהודה והאקדמיה ללשון העברית עדיין לא המציאו את המילה שיכולה לתאר את מה שקרה למשפחה ואת אשר אנו חווים כרגע.

 

אני זכיתי, באבא שלי, גאה להגיד, שהייתי הבן שלו, אבא שלי היה בן אדם יוצא דופן, מקבל את ההרגשה הזאת מכולם שהיה בן אדם ישיר מאוד, אמיתי, מעביר את הכל בשלום. אהוב על הכל, אומר שלום לכולם.

 

בחיים לא שמעתי אותו כועס, לא שמעתי אותו נוטר טינה לבני אדם. לא היה שיפוטי, את כל זמנו השקיע בלהיות חיובי. הוא היה פשוט טוב לב, אמיתי, ברמה יוצאת דופן ובלתי נתפסת גם בחוץ וגם בבית.

 

הוא גם ידע לומר את המילה "לא", כשצריך. הוא לא רצה לרצות אלא רצה לעזור. זה היה טבעו, לעשות טוב, כי זה היה הגיוני לעשות טוב. הטוב לב עבר אצלו דרך ההיגיון.

 

היה בעל חוש הומור יוצא מהכלל, רצון לצחוק ורצון להצחיק, אהב לצחוק, היה בעל שמחת חיים בלתי נגמרת.

 

לא היה מעולם חור גדול יותר בעולם מהחור שאבא שלי השאיר אחריו. אנחנו, בני המשפחה, נמלא בעזרת השם, עם הזמן את החור בעזרה לאחרים ובעשיית מעשים טובים ובהנצחה של הדרך שלו. הצוואה שלו כל החיים, זה לעשות את מה שהוא לימד אותנו וזה לעשות טוב".

 

יהי זכרו ברוך!

 

 

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright