היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

טיפ השבוע 10/10/2008

הטיפים של היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 
תבליט

היועצת קטיה שורצמן

תבליט

יועץ  ניהול סיכונים בביטוח כללי

תבליט

הקמה וניהול  אתרי ביטוח

 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

  


אין להעתיק את הטיפים, לפרסמם או לעשות בהם כל שימוש אחר

כל הטיפים לשנת 2008

 

 

המשבר הפיננסי - יש מי שגזר קופון

וכמה טיפים לגבי ביטוח חיים

 

לפי כתבה של אביבי לוי "בעלי החברות מנצלים את הירידות לרכישות עצמיות ב-550 מיליון שקל" שהתפרסמה בסוף חודש ספטמבר באתר האינטרנט של מעריב NRG, הרי שחלק מבעלי החברות ניצלו את המחירים הנמוכים לרכישה עצמית של המניות.

 

אחד הטיפים שקיבלתי בנושא מניות שערכן יורד לאחרונה הוא לבדוק אם יש ביקושים למניה בשערים הנמוכים ומהו גובה הביקושים. אם מישהו מעוניין לרכוש את המניה בשער הנמוך במיליוני דולרים, אז אולי כדאי גם למשקיע הקטן להמתין עם המכירה וההפסד...

 

בכתבה של מירב ארלוזרוב "אל תאבדו את הראש" שהתפרסמה ב"דה מרקר" ערב יום כיפור מתואר מצב שבו מבטחים מלינים על כך שיועצי הבנקים משכנעים את הפונים להעביר לבנק את השקעתם מקופות הגמל, הפנסיה וביטוח המנהלים הואיל ופיקדון בבנק הוא ריווחי יותר בעבור הבנק.

 

הטיפים למבוטחים השוקלים לוותר על החיסכון באמצעות חברת ביטוח (ביטוח חיים, קופות גמל, פנסיה) הוא לשקול היטב לא רק את אובדן הכיסוי הביטוחי במעבר להשקעה שיקלית בבנק אלא גם לקחת בחשבון את היתרונות של ביטוחי החיים הכוללים התחייבות של המבטחים למתן הלוואה לפי הפוליסה, אופציה אותה רצוי לשמור לאפשרות של מצוקת אשראי, פטור מתשלום פרמיות במקרה של אי כושר לעבודה, אפשרות להפסיק את התשלומים לתקופה מסוימת ולשמור את הזכויות לפי הביטוח, חיוב במס במקרה של פירעון הביטוח,  שחרור מתשלום פרמיות (לפי חלק מהפוליסות) במקרה של אבטלה וכן לקחת בחשבון את האפשרות לעבור למסלולי השקעה סולידיים לפי חלק מהתוכניות.

 

 

 

בברכה,

שלכם

 

קטיה שורצמן, יועצת לניהול סיכונים ומנהלת אתרים

 


הגולשים ומקבלי הטיפ מוזמנים לכתוב תגובות וחוויות

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright