מיה מחשבים ואונ' בר אילן העניקו תעודות הסמכה

מקור: בועז ארד

 

מיה מחשבים ובר אילן העניקו תעודות הסמכהמיה מחשבים ואונ' בר אילן העניקו תעודות הסמכה לבוגרי המחזור השלישי של מתכנתי SAS  ואנליסטים

 

ביום שלישי השבוע נערך, זו השנה השלישית ברציפות, טקס חלוקת תעודות לבוגרים של המחלקה למתמטיקה וסטטיסטיקה, אשר עברו הכשרה המעניקה כלי עבודה מתקדמים בתחום האנליטי והסטטסטי.

 

ד"ר אמיר סנדץ, המלמד את הקורס ליישומי סטטיסטיקה, ציין כי "זוהי מסורת שהתחלנו בה לפני שלוש שנים , של שיתוף פעולה בין אוניברסיטת בר אילן לבין חברת מיה מחשבים. הסטודנטים מקבלים תעודות הסמכה מטעם SAS וזוכים למקדם חשוב בשוק העבודה התחרותי".

 

בעולם בו כמויות המידע הולכות וגדלות במהירות עצומה, הופכת האנליטיקה העסקית לאחד המקצועות המבוקשים של המחר. איתן צוויג, מנהל מחלקת הפרוייקטים המיוחדים בחברת מיה מחשבים, הציג בפני הסטודנטים דוגמאות ליישומי האנליטיקה של SAS בסביבות העבודה התחרותיות של היום, בחברות הסלולר המשתמשות בכלים אנליטיים על מנת לייצר תחזיות ולצפות בדיוק רב את ההשלכות של תוכניותיהן העסקיות ודוגמאות נוספות. בהרצאתו תיאר איתן צוויג את הפער שבין דו"חות BI   רגילים המתייחסים לאירועי עבר לבין אנליטיקה ותחזיות.

 

בועז ארד, מנהל התקשורת השיווקית במיה מחשבים, הציג כלים חדישים של SAS שנחשפו בחודשיים האחרונים, המאפשרים לבצע אנליטיקה על מגמות בדעת קהל ומדייה חברתית – תחום ההופך לבעל חשיבות הולכת וגוברת בעולם העסקי.

 

פרופסור עוזי וישנה, סגן ראש המחלקה למתמטיקה ציין בפני הבוגרים: "הצורך בגיבוש כמויות עצומות של מידע לידע אינו משאיר מקום לספק בכך שהביקוש לכלים סטטיסטיים מתקדמים רק ילך ויעלה. אני שמח על היוזמה הברוכה של ד"ר אמיר סנדץ שמצא דרך לחבר את השכבה המעשית של קורסי הסטטיסטיקה, המבוססת על ידע שנרכש לאורך הלימודים לתואר, עם הציפיות של חברת SAS".

 

צבי צוויג, מנכ"ל חברת מיה מחשבים, המקדם את שיתוף הפעולה מול SAS העולמית, אמר: "כמי שרואה בסטודנטים משאב חשוב ביותר לעתידה של מדינת ישראל, אנו גאים לקחת חלק בתהליך הקניית הכלים שיאפשרו להם לשפר את יכולותיהם המקצועיות. מהלך זה הוא אבן דרך מרכזית בהעלאת הרמה המקצועית של המיומנויות והידע במטרה להפיק את התועלת המרבית ממערכות הבינה העסקית של SAS ."

 

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright