הפניקס זהיר - צד ג' 1 מיליון ש"ח

 

 

הפניקס מגדילה את גבול האחריות לצד ג' ל- 1,000,000 ₪, במסגרת תוכנית הביטוח המובילה של החברה - הפניקס זהיר.


הפניקס היא החברה היחידה שמגדילה את גבול האחריות לצד ג', בסכום הכפול מהסכומים המוצעים בשוק


שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר, משנה למנהל תחום ביטוח כלליהפניקס חברה לביטוח הודיעה ביום 26/7/2010, כי היא תשדרג את מסלול "הפניקס זהיר" ותאפשר למבוטחיה ליהנות מהטבה ייחודית בתכנית הביטוח המובילה שלה לביטוחי רכב. ההטבה, אשר תחל ב- 1 לספטמבר 2010, תעניק למבוטחים קיימים וחדשים גבול אחריות מוגדל לצד ג' על סך של 1,000,000 ₪, ללא תוספת פרמיה.

 

לדברי שלמה מילר, סמנכ"ל בכיר ומשנה למנהל תחום ביטוח כללי, "אנו ממשיכים בחידוש ושדרוג תוכנית  "הפניקס זהיר" לקהל לקוחותינו, שכעת יוכלו ליהנות מגבול אחריות גבוה יותר משמעותית. חברת הפניקס היא החברה היחידה שמגדילה את גבול האחריות לצד ג' בסכום הכפול מהסכומים המוצעים בשוק. הרחבה זו תאפשר למבוטחי הפניקס וללקוחותיה הפוטנציאלים ליהנות ממסלול אטרקטיבי ובלעדי, המשפר באופן משמעותי את ההגנה הביטוחית עליהם".

 

צעד זה מצטרף ליתרונות הרבים שמעניקה הפניקס לסוכניה ולמבוטחיה במסגרת מסלול "הפניקס זהיר". בין יתרונות אלו ניתן למצוא: כיסוי לרכבים ששוויים עד 500,000 ₪, פטור מלא מהתקנת מערכות מיגון ואיתור לרכבים ששוויים עד 200,000 ₪,  אפשרות לביטוח כל נהג (ולא רק נהגים נקובים), אפשרות לביטוח נהגים צעירים בגילאי 21 ומעלה, פטור מוחלט מתשלום השתתפות עצמית בנזקים גדולים בעת תיקון הרכב במוסך הסדר, ועוד.

 

תנאי פוליסת הפניקס הם טובים יותר ובאופן ניכר כוללים כיסוי רעידת אדמה מהומות ועוד

 

 

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright