היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 14/6/2011 - ההתקפה על סוני

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

ללוידס על ההתקפה על סוני פלייסטיישן

 

ללוידס על אובדן נתונים

באתר האינטרנט של ללוידס מתפרסמת כתבה הסוקרת את סיכוני אובדן המידע בשל ההתקפה הנועזת על הפלייסטיישן של סוני אשר גרמה לפחדים בקרב מנהלי סיכונים בשל נזקים צפויים שעולתם היא מעל ומעבר לעלות בשל אובדן נתונים. להזכירכם, מדובר בגניבה של נתונים אישיים הכוללת שמות, סיסמאות וכתובות של יותר מ 100 מיליון חשבונות. לפי הערכת החברה, עשויה לגרום לפגיעה בסכום של 170,000,000 $ ברווח התפעולי השוטף.

 

בתקרית נוספת, החברה הודתה, כי הנתונים האישיים של 2,000 צרכנים נגנבן מאתר סוני אריקסון בקנדה, תוך פירוט של 8,500 משתמשים הודלפו באתר Sony Music Entertainment של יוון.

 

הכתבה הנושאת את הכותרת "אובדן נתונים - עסקים תחת מצור", מתייחסות להתקפות ההאקרים המגיעות לאחרונה לכותרות מדי יום ביומו, דבר אשר אינו אמור להפתיע לאור העובדה שסדנת העבודה על הפשע ברשת האינטרנט - cyber crime –בכנס AIRMIC השנה אשר עסק בניהול הסיכונים בבורנמות. זכתה להשתתפות ערה.

 

מעל 100 מנהלי סיכונים השתתפו בסדנה הצפופה, אשר התארחה אצל ברוקר מילר לויד שירותי ביטוח, ודנו בסיכונים ובפתרונות הפוטנציאליים הטמונים הפשע הקיברנטי בסביבה העסקית של ימינו.

 

העלייה בפשע הקיברנטי באמצעות התקפות סייבר עוינת על חברות היוו כמעט שליש אחד של כל הפרות הנתונים בבריטניה בשנת 2010 - למעלה מ כ-% 22 בשנה הקודמת ולכן - האירועים הופכים יקרים יותר ויותר.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright