היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

חדשות הביטוח ליום 21/3/2011 - תמורה בתכנון הוליסטי

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

מנהלי תיקים בתמורה משתלמים בתכנון פיננסי הוליסטי

 

 

 

תמורה בתכנון פנסיוני הוליסטיתמורה לניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסיים, מנהל ההסדר השני בגודלו בארץ,  פתחה השתלמות מיוחדת למנהלי התיקים שלה בתחום התכנון הפיננסי ההוליסטי. הקורס מיועד לסייע למנהלי התיקים בביצוע השילוב המתבקש בין הצרכים המשתנים והגדלים של אוכלוסיית העמיתים לבין מגוון האפשרויות שמציע עולם הפיננסים והפנסיה.

 

מנכ"ל תמורה גיא עולמי אמר כי תכנון חסכון לטווח ארוך מהווה כיום אחד התחומים החשובים ביותר בחיי הפרט. "אנו שואפים להתחיל בתהליך תקשורת ואמון חדש בין מנהל התיק והלקוח שיהפוך את מנהל התיק למומחה התוכן בעולם הפנסיוני והפיננסי של הלקוח.", אמר עולמי. "מנהלי התיקים בחברת הסדרים כמו תמורה אחראים על ההכוונה הפיננסי והחינוך הפיננסית של עשרות  אלפי לקוחות. מעבר לידע והיכולות שלהם, תפקידנו להבטיח שתהיה להם ראיה רחבה מאוד על העולם הפיננסי והדמוגרפי שבו הם פועלים, וכלים חדשניים כדי להעביר את המסרים לעמיתים שאת תיקיהם הם מנהלים".

 

הנהלת תמורה בחרה בחברת דוברי-לרון כדי להעביר את קורס ההשתלמות בן 6 מפגשים, שבו ייחשפו המשתתפים למגמות ותמורות גלובליות בעולם הפנסיה והפיננסים, ידונו בשינויים שעברו על עולם הפנסיה בישראל ויקבלו הכשרה להתמודדות עם אתגרים מיוחדים בתכנון הפנסיוני. בעולם יש גידול רב בביקוש למקצוע המתכנן הפיננסי ההוליסטי, האמור לבחון את כל ההיבטים של צרכי הפרט, נכסיו ונטיותיו כדי למקסם את התועלת מהחיסכון ארוך הטווח. בתמורה רואים במורכבות הגוברת של העולם הפנסיוני הזדמנות לפריצה עסקית עבור המקצוענים שבחרו להתמחות בתחום זה.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright