בינת תוכנה השיקה את Better Future - תוכנת ייעוץ פנסיונית אינטרנטית לסוכני ביטוח
 


תוכנה של בינת למסמך הנמקה

בינת תוכנה מקבוצת רד-בינת, השיקה את  Better Future, תוכנת ייעוץ פנסיוני על גבי פלטפורמת האינטרנט, המיועדת לקהל סוכני הביטוח. עלות פיתוח התוכנה נאמדת במאות אלפי דולרים.

 

המערכת פותחה על בסיס הניסיון שנצבר במהלך פיתוח מערכת יעוץ דומה בשיתוף עם חברת אגם לידרים.  עד היום  הייתה התוכנה מיועדת רק לסוכנויות גדולות ולא לסוכן הבודד, בשל עלות הפיתוח  הגבוהה.

כעת, כאמור, פותחה גרסה אינטרנטית המיועדת לכל סוכן ונותנת מענה לצורך בהתמודדות עם מספר רב של מוצרים מסוגים שונים  ללקוח.

 

בהתאם לחוזר  מ-1.1.2010, חייב כל סוכן ביטוח למלא מול הלקוח מסמך הנמקה המשווה בין כל אפיקי החיסכון והפנסיה, באמצעות טופס המפרט את דמי הניהול והיתרונות של כל מוצר ומוצר. Better Future מספקת לסוכן גם את הפתרון הזה ובנוסף מאפשרת לו לבצע פתרון פנסיוני ופיננסי כולל: השוואה אובייקטיבית בין כל מסלולי הפנסיה ואפיקי החיסכון ארוך הטווח, ניתוח צרכים פנסיונים תוך התחשבות ברמת הסיכון של הלקוח וכולל שילוב והתחשבות בנכסים אחרים של הלקוח. למערכת יש אפשרות ליצירת ממשק אוטומטי למערכת "פורמאלי".

 

אייל זסלבסקי, מנכ"ל בינת מערכות תוכנה: "פיתוח תוכנת Better Future נולד כמענה לצורך גובר מהשטח למתן פתרון טכנולוגי כולל המשלב בין הצורך לבצע השוואה בלתי תלויה בין כל אפיקי הפנסיה למערכות הפורמאליות. אני צופה ביקוש רב מצד הסוכנים למוצר זה".

 

לטובת שיווק התוכנה, נוצר שיתוף פעולה בין בינת מערכות תוכנה, לדני קהל, לשעבר משנה למנכ"ל כלל ביטוח, אבי קפלן, לשעבר מנהל הרכישה ומוצר ביטוח חיים בפניקס ועו"ד ירון שמיר, לשעבר מנכ"ל אקסלנס נשואה פנסיה. סוכן שיבחר בתוכנה ייהנה מתמיכה מקצועית כפולה, הן של בינת בפן הטכנולוגי והן של בכירי ענף הביטוח לשעבר, האמונים על התאמתה לצרכי הסוכן .

  

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright