היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

אריה הרמן מנכ"ל ביטוח חקלאי

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים, מכרזים, מפרטים ותביעות ביטוח לחברות יזמים, קבלנים ויועצים.

 

בעלת ותק של 35 שנה בענף הביטוח הכללי, מתמחה בניהול סיכונים, מתן הרצאות הדרכה, ייעוץ לאתרי אינטרנט, פיתוח פוליסות, חו"ד מומחה, ניהול תביעות ועוד.

 

 לאתר היועצת


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

ליום 21/02/2010

 

אריה הרמן, עומד להתמנות כמנכ"ל ביטוח חקלאי


אריה הרמן
לפי מידע בלעדי שהגיע למערכת האתר, הגיש אריה הרמן, משנה למנכ"ל חברת הפניקס את התפטרותו  למנכ"ל החברה, אייל לפידות בהתראה של 90 יום.

 

הרמן, עומד להתמנות כמנכ"ל של חברת ביטוח חקלאי, חברה העוברת תקופה של שינויים כאשר חברת מגדל מנהלת מגעים לרכישת חלק מתיק הביטוח של החברה.

 

אריה הרמן, שימש לפני כניסתו לחברת הפניקס, כמנכ"ל בפועל של חברת הביטוח אריה בתקופת המיזוג עם כלל. בתקופת פריחתה של המכללה לביטוח שליד אגוד חברות הביטוח שימש הרמן כמרצה בכיר בביטוח כללי והרצה גם במכללה האקדמית שבנתניה.

 

אריה הרמן, נחשב כאמור לאיש מקצוע מוביל בתחום הביטוח הכללי והוא מכהן בתפקידו בחברת הפניקס  מחודש יולי  2007. עד הצטרפותו של הרמן לחברת "כלל", הוא הקים וניהל את האגף האלמנטרי של סוכנות הביטוח "מבטח רום". בין השנים 1988 2005. בעקבות המיזוג של מבטח-שמיר עם סימון-ויזל התמנה הרמן כמנכ"ל מבטח-רום, שהיתה האגף האלמנטארי של הסוכנויות המאוחדות מבטת שמיר וסימון ויזל ( מבטח סימון בשמה החדש)  לפני "מבטח רום" שימש הרמן כמנהל בכיר חברת הביטוח "סהר" (אשר מאוחר יותר נרכשה על ידי קבוצת הראל), בין השנים 1986- 1988 כיהן כמנהל האגף האלמנטרי של החברה.

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright