חדשות ביטוח

 

 

 

ביטוח -  "מרכז מידע על ביטוח"

 

ליום 20/10/2009

   

  

אירוע וואטק ישראל יתקיים בחודש נובמבר 2009

האירוע השנתי בתחום טכנולוגיות מים, איכות סביבה ואנרגיה שיערך ב-17-19 בנובמבר במרכז הירידים בתל אביב.

אירוע של וואטק במרכז הירידים - נובמבר 2009

 

 

כ-150  משלחות של שרים, מנהלי חברות ואנשי עסקים צפויות לבקר באירוע וואטק ישראל, האירוע השנתי בתחום טכנולוגיות מים,  איכות סביבה ואנרגיה שיערך ב-17-19 בנובמבר במרכז הירידים בתל אביב.

במסגרת האירוע יתקיים כנס בינלאומי שיעמוד בסימן כלכלה ברת קיימא שמקטינה את הפגיעה בסביבה למען הדורות הבאים. בועידה ידונו הבעיות והאתגרים שעומדים בפני מדינות העולם על מנת לייעל את צריכת המים, להפחית את הזיהום הסביבתי ולהגביר את השימוש באנרגיות חלופיות.

 

וואטק 2009 נערכת בעקבות ההצלחה הרבה לה זכתה "וואטק 2007", שהיה האירוע הראשון בגודלו והיקפו שמשך אליו מבקרים רבים מהארץ ומחו"ל ובהם ראשי חברות המים הגדולות בעולם. ההצלחה הבינלאומית מעידה על העניין הרב שקיים בעולם בתעשיית המים והקלינטק בישראל.

 

המשבר הפיננסי לימד אותנו פרק חשוב מה קורה כשהכלכלה חיה את הרגע בלי לחשוב על המחר. המשבר שאנו עוברים על כל חומרתו הוא כאין וכאפס לעומת מה שאנחנו או הדורות הבאים עלולים לחוות אם נמשיך לזהם את כדור הארץ ולבזבז את משאביו על חשבון העתיד. המסר הזה הולך ומופנם בכל העולם ולכן אנו צופים להתעניינות שיא באירוע.

 

חלק מדיוני הכנס יערכו על פי מודל ייחודי של מושבים שיוקדשו ליבשות השונות. האורחים מאותן מדינות יציגו את הבעיות עימן הם מתמודדים ונציגי החברות העסקיות ומכוני המחקר יציגו את הפתרונות הטכנולוגיים האפשריים לבעיות אלו. בכל הדיונים יושם דגש על פיתוחים חדשניים מהשנתיים האחרונות והם ינוהלו על ידי הנספחים המסחריים של משרד התמ"ת.

 

 

לפרטים נוספים:

 

 


כל הזכויות שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" ©Copyright