היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

 

ניר גלעד נגד דירקטוריון מגדל

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

ניר גלעד פותח בהליך משפטי נגד מגדל

 

 

סימן האש של חברת מגדל, אוסף עו"ד עוזי ז"קבהודעה של חברת הביטוח פי הודעה של מגדל לבורסה לניירת ערך בתל אביב ביום 25/10/2020 הודיעה החברה על קבלה של מכתב התראה  בטרם נקיטת הליכים משפטיים מטעם בא  כוחו של מר ניר גלעד.

 

המכתב מטעם באי כוחו של גלעד התקבל אצל חברי הדירקטוריון של חברת מגדל ביום 22/10/2020, ובו התראה בטרם נקיטת הליכים משפטיים כנגד החברה בשל סיום כהונתו של מר ניר גלעד המכהן כיום כמנכ"ל החברה ויו"ר דירקטוריון החברה בת, מגדל חברה לביטוח בע"מ. מדובר על ההחלטה של דירקטוריון החברה מיום 15/10/2020 סיום כהונתו של מר גלעד, כפי שדווח עוד באותו יום לבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 

מר גלעד טוען, כי החלטת הדירקטוריון של מגדל נתקבלה בניגוד לדין והיא פועלת לרעת מגדל ביטוח ויש בה "משום הפרה בוטה של הסכם העסקתו של מר גלעד, ולכן אין בכוונתו להשלים עימה והוא ינקוט בכל הצעדים הנדרשים, לרבות נקיטת הליכים משפטיים כדי לבטל את ההחלטה."

 

במכתב שנשלח מטעמו, טוען מר ניר גלעד שהחל לכהן כיו"ר מגדל חברה לביטוח בתחילת מרץ 2019, כי ההודעה על סיום כהונתו בסוף שנת 2020 ולא בתום חמש שנות כהונה כפי שהבוטח לו כאשר הגיע למגדל, הינו "בניגוד לדין, לרעת מגדל ביטוח ויש בה משום הפרה בוטה של הסכם העסקתו", ולכן "אין בכוונתו להשלים עימה והוא ינקוט בכל הצעדים הנדרשים, לרבות נקיטת הליכים משפטיים כדי לבטל את ההחלטה".

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright