היום :

 

ביטוח - דף הבית I

 

טיפ השבוע I

הוסיפו למועדפים I

צרו קשר I

מוקד הפיקוח לקורונה

היועצת קטיה שורצמן

יועצת הביטוח קטיה שורצמן

 

פתרונות ניהול סיכונים לחברות יזמים, קבלנים ויועצים

 

יכול להיות שאתם צודקים... לאתר היועצת Z
 


הרשמה לטיפים מהאתר

הרשמה לטיפים מאתר הביטוח

 קבלו את הטיפ השבועי,  לתיבת הדוא"ל שלכם - ללא תשלום

 

 

 

 

שם פרטי

 

 

שם משפחה

 

 

דואר אלקטרוני

 

 

תפקיד

 

 

חברה

 

   

 

 

 


  

 

 

 

דחו את תביעתכם - אל תהמרו על עצת חינם

 

מוקד הפיקוח לקורונה ומענה לשאלות לדוגמא

 

 

 

ד"ר משה ברקת​רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, בראשותו של ד"ר משה ברקת,  הודיעה ביום 23/3/2020 על הקמתו של מוקד מידע לציבור בנושא הקורונה עמו ניתן   ליצור קשר באמצעות מספר הטלפון: 3002*. המוקד פעיל בימים א' עד ה' בין השעות 09:00 עד 17:00. בנוסף ניתן לפנות למוקד באמצעות המערכת המקוונת בקישור: https://pe.cma.gov.il/.

 

בעקבות התפרצות הקורונה הורה הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, לגופים המוסדיים להקצות משאבים מתאימים לצורך שמירה על מספר מטרות, ובהן המשך פעילות הגופים המוסדיים ומתן שירות ללקוחות בדגש על מענה ללקוחות, הבטחת תשלומי קצבה סדירים, פדיון כספים ויישוב תביעות.

 

בנוסף, הורה הממונה על הרחבת השירותים הניתנים ללקוחות בכלים הדיגיטליים העומדים לרשותם של הגופים, לצורך שמירה על בריאות הציבור.

 

רשות שוק ההון משקיעה משאבים רבים בניטור הדוק של פעילות הגופים המוסדיים, ויכולתם להמשיך ולעבוד בשעת משבר, זאת על מנת להבטיח את המשך הטיפול המקצועי והאחראי שלהם בכספי הציבור.​

 

באתר הפיקוח על הביטוח מתפרסמות תשובות לשאלות שכיחות בנושאי החיסכון הפנסיוני (קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוח מנהלים וקרנות השתלמות):

השקעת כספי החיסכון של הציבור בבורסה, מסלולי השקעה סולידיים שמושפעים פחות מהתנודות בשוק ההון, האפשרויות לשינוי מסלול ההשקעה של החיסכון הפנסיוני, סוגיית המיסוי בהעברת כספים בין מסלולי השקעה, כיצד עוברים ממסלול השקעה אחד לשני, האם יש קנסות על משיכת כספים מקופות גמל, האם ניתן  למשוך כספי הפיטורים ללא מס? לאחר החלטה למשיכת כספי החיסכון הפנסיוני שלי, האם ניתן  להתחרט ולהשיב את המצב לקדמותו? האם משיכת כספים משפיעה על הכיסוי הביטוחי? החיסכון הפנסיוני במקרה של יציאה לחל"ת או פיטורין, מה חשוב לדעת במקרה של הפסקת הפקדות לחיסכון הפנסיוני כתוצאה מפיטורין או חל"ת? השפעת המצב בשוק ההון על מי שכבר פרש לפנסיה.  

שאלות שכיחות בנושא הביטוח הכללי:

​הארכה של תקופת ביטוח שהסתיימה, חישוב הפרמיה המוחזרת במקרה של ביטול פוליסה.

שאלות שכיחות בנושא ביטוח בריאות ונסיעות לחו"ל:

האם ניתן יהיה לרכוש פוליסות נסיעות לחו"ל למי שיהיה מעוניין, האם ניתן לרכוש ביטוח רפואי לצורך קבלת ייעוץ רפואי באון ליין בלבד,

שאלות שכיחות בנושא ביטוח רכב

האם ניתן להשבית את פוליסת הביטוח המקיף לרכב,

השבתת ביטוח הרכב  המקיף, השבתה בביטוח רכב חובה, מה לעשות במקרה תאונה, איתור טופס על מצב תביעות לקראת חידוש ביטוח רכב, סירוב מבטח לערוך ביטוח חובה לרכב.

כל התשובות בהודעה לעיתונות באתר הפיקוח על הביטוח – הקישו לקישור

 

 

כל זכויות התוכן שמורות לקטיה שורצמן ולהוצאת "הסעיפים הגדולים" © Copyright